Wpis z mikrobloga

#kronikimyrtany #gothic

Dobra, poddaję się i ręce rozkładam.
Grałem w "Kroniki..." ponad sto godzin. Wersja GOG.
Nic w systemie (Win7) i peryferiach nie było zmieniane.
Po paru miesiącach chcę pograć dalej i co? I nic. Po uruchomieniu gry moja postać po kilku sekundach wciskania klawisza "do-przodu" zaczyna sama biegać. Komputer jakby nie widział klawiatury. Oprócz oczywiście CTRL_SHIFT_ESC, choć i tak z trudnościami.
Kiedyś, po samym ściągnięciu moda tez tak było. Postać biegała i biegała. Poczekałem na patche, zadziałało. Teraz te łatki nie działają.
Komputer stary, płynnie dźwigał i Gothica, Gothica II NK, Warblade'a i tego moda.
Do dzisiaj, do wczoraj w sumie.
Wywala oczywiście obrazek. Poradzicie coś?
packa - #kronikimyrtany #gothic

Dobra, poddaję się i ręce rozkładam.
Grałem w "Kroni...

źródło: Kroniki error

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@packa_: powyłączaj na chwilę, firewalla też i sprawdź. ale wyłącz ochronę plików w czasie rzeczywistym i sprawdź czy coś nie było blokowane czy usuwane związane z grą.
  • Odpowiedz
  • 0
@cooles: Inne gry działają, "Sanitarium" chociażby. Przeinstalowałem wszystko "przed chwilą", czyli Gothic II Noc Kruka (śmiga pięknie), mod. I jak mogę tu pisać z klawiatury, to ta klawiatura w grze (modzie) nie reaguje. W menu owszem, ale po wejściu do gry to już zero reakcji. Jak ktoś napisze, że za stary sprzęt, to ponad 100 godzin grania nie wzięło się znikąd.
  • Odpowiedz
@packa_: Czyli jasnym jest, że wysypuje się tylko mod. Rozumiem, że po rozpoczęciu nowej gry, jak i wczytaniu innego sejwa problem nadal występuje? Jeśli masz zainstalowany dx11 to odinstaluj, jeśli nie masz - zainstaluj i sprawdź czy coś się zmieniło. Masz poradnik jakiś jakby co:
cooles - @packa_: Czyli jasnym jest, że wysypuje się tylko mod. Rozumiem, że po rozpo...
  • Odpowiedz
  • 0
@fff112 @cooles @MarekGamePass7
Panowie, bardzo Wam dziękuję za pochylenie się nad tematem, jednak nic z tego co poradziliście nie zadziałało.
Może niedługo znowu wyjdzie jakaś łatka. Sejwy są, dramatu nie ma. Powrócę do tytułu za czas jakiś.
Jeszcze raz dziękuję.
  • Odpowiedz