Wpis z mikrobloga

zamordystyczne lewactwo z #neuropa kłamało, że Marciniak został okłamany przez Mentzen


@albo_wutka_albo_buk: Cytat zamordystycznego lewaka z #neuropy, Szymona Marciniaka:

Po refleksji i dalszym dochodzeniu stało się oczywiste, że zostałem poważnie wprowadzony w błąd i całkowicie nieświadomy prawdziwej natury i powiązań wydarzenia. Nie wiedziałem, że było ono związane z polskim ruchem skrajnej prawicy. Gdybym był tego świadomy, kategorycznie odrzuciłbym zaproszenie.
Po refleksji i dalszym dochodzeniu stało się oczywiste, że zostałem poważnie wprowadzony w błąd i całkowicie nieświadomy prawdziwej natury i powiązań wydarzenia. Nie wiedziałem, że było ono związane z polskim ruchem skrajnej prawicy. Gdybym był tego świadomy, kategorycznie odrzuciłbym zaproszenie.


@aegispolis: Fajnie ale to cytat z oświadczenia przed finałem, pisał to, żeby nie stracić możliwości sędziowania.
Obecnie mając już to z głowy wypowiada się w ten sposób.

Nauczyłem się już, że
Fajnie ale to cytat z oświadczenia przed finałem, pisał to, żeby nie stracić możliwości sędziowania.


@kulass: Nie misiui, tak sobie ty dopowiedziałeś, że on nie miał tego na myśli. Fakty są takie, że to napisał on, a nie żadne "lewactwo z neuropy". Ty z resztą ze swoim poziomem myślenia jaki mi od kilku dni pokazujesz może lepiej już wstrzymaj te próby przegadania mnie w rozmowie, bo trochę mi smutno jak na
Nie misiui, tak sobie ty dopowiedziałeś, że on nie miał tego na myśli.


@aegispolis: no chyba nie bardzo, skoro w najnowszym wywiadzie mówi tak:

Wiem, gdzie byłem. Byłem na spotkaniu biznesowym. Nie miało to nic wspólnego z polityką. Zawsze trzymałem się od niej z dala. Czy w ogóle w ostatnich latach ktoś wyliczył, ile razy byłem w hospicjum? Ile razy odwiedziłem szpitale, domy dziecka, zakłady karne? Nie.

- Nauczyłem się już,
To raczej ty próbujesz mnie nie udolnie przegadać( ͡° ͜ʖ ͡°)


@kulass: xDDDDD

Brzdęęęk

@albo_wutka_albo_buk: Co ty za przeproszeniem #!$%@?? Lecisz z pisowską propagandą próbując cancelować jedną z najlepiej działających fundacji kontrolujących ten rzad i nawet się nei zastanowisz, jakim jesteś hipokrytą, gdy jednocześnie twierdzisz, że marciniak nie miał nic wspólnego z Mentzenem, ale nigdy więcej i co więcej watchdog z tą sprawą już są winni