Wpis z mikrobloga

#geforcenow

Chciałbym poznać szczerą opinię użytkowników bo planuję wykupić subskrypcję. Warto używać zamiast zrobić upgrade sprzętu? Są jakieś zauważone przez was wady tej usługi? Jakieś większe lagi? Gorzej się gra w FPS niż cRPG na tym? Testowałem to kilka lat temu ale na wersji free więc nie wiem jak obecnie to wygląda.
  • 17
  • 0
@TOKSYDROM: mam taki wynik ale bardziej chodzi mi o odczucia innych użytkowników bo wiem, że nie zawsze suche liczby odzwierciedlają komfort użytkowania jak np. są wyczuwalne opóźnienia w ruchu myszką w grze FPS.
Bonwerkz - @TOKSYDROM: mam taki wynik ale bardziej chodzi mi o odczucia innych użytko...

źródło: 1

Pobierz
@Bonwerkz: u mnie przez wifi 5 GHz działa lepiej niż u znajomego na kablu. Ja od 2 lat lecę na chmurze. Co prawda na innej gdzie mam dedykowany PC i mogę odpalać wszystko z serwerami we Frankfurcie. GeforceNow ma chyba nawet bliżej serwery.
@Bonwerkz: przeszedłem na tym całego cyberpunka, wiedźmina 3 i kilka innych większych gier. Zero opóźnień nawet w ścigałkach, co prawda co jakiś czas na kilka sekund psuła się jakość mimo, że mam światłowód i komp był podłączony kablem do neta ale to raczej wina mojego połączenia, a nie samej platformy. Ogólnie mogę polecić.
@Bonwerkz: jedyną wadą z mojego punktu widzenia jest brak katalogów 2K, Blizzarda, Rockstara i paru innych,
korzystam od bety jak jeszcze wszystko było i w tym roku kupuję pieca do tych gier w które nie pogram na gfn
z tym że z gfn nie rezygnuję, szkoda mi będzie pobierać niektóre kobyły i trzymać na dysku
  • 0
@TOKSYDROM: @nietopies: @kinson: pozmieniałem różne ustawienia w wersji free, zmniejszyłem odświeżanie myszy w sterowniku i lag praktycznie zniknął. Muszę powiedzieć, że jestem trochę pod wrażeniem jak widziałem Wiedźmina 3 ze wszystkim na full działające płynnie i to wszystko online na zewnętrznym kompie.

Teraz gdyby jeszcze tylko Starfield nie kosztował 350 zł :/