Wpis z mikrobloga

Mirki,
Dejcie plusa na pocieszenie, po latach odszedł do pana mój wieloletni ziomek #krolik. Jednak się człowiek przywiązuje. Stary chłop a smutki zalewa alkoholem jak gimnazjalista po oblanym egzaminie matematyczno-przyrodniczym ()
mattwoo - Mirki,
Dejcie plusa na pocieszenie, po latach odszedł do pana mój wieloletn...

źródło: krolik

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@mattwoo: Kochany bidulek. Ja nauczyłem się już nie pić po śmierci zwierzątek i nie tylko. W ogóle nie pić. Docelowo wprowadza to w jeszcze gorszy stan. Jakbyś był moim znajomym, to np. bym Cię gdzieś zabrał, zamiast pić.
  • Odpowiedz
@mattwoo kiedyś tez to rozkminialem, ale jak już przeżyłem to osobiście dwa razy to człowiek się pozbierać nie może. Ja mam takie miejsce szczególne, na zdjęcia, sierść, odcisk łapek i prochy po skremowaniu. Teraz mam 4 hodo i 2 miniaturki i ogólnie latam raz w tygodniu po 400 km do weta, bo się sypia i trzeba leczyć, ale nic się nie liczy. Wszystko się dla nich zrobi. Byle co się wydarzy i
  • Odpowiedz
@mattwoo Współczuję miras, sami z żoną mamy prawie rocznego królika, wspaniałe to są zwierzątka, kiedyś nie sądziłem że mogę się aż tak przywiązać, głowa do góry, hasa sobie po zielonych łąkach w towarzystwie swoich ziomków, a tu masz na pocieszenie naszego królika jak był malutki
Jabuszgo - @mattwoo Współczuję miras, sami z żoną mamy prawie rocznego królika, wspan...

źródło: temp_file.png7532884190294676268

Pobierz
  • Odpowiedz