Wpis z mikrobloga

Siemano, zauwazylem, że na wykopie Zaorski jest chyba nielubianą personą, i chciałem zapytać czemu? On kiedyś kogoś oszukał/robił jakieś przekręty, czy po prostu nie lubimy go, bo mieszka w mieszkaniu za 25 baniek? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#zaorski #gielda #forex
  • 34
  • Odpowiedz
  • 0
@LuckyLuke_2776: Domyslam sie, ale koniec koncow jesli nikogo nie oszukal, nie nagania ludzi na kursy, nie robi jakis innych rzeczy ktore by mogl robic (zgaduje ze taka osoba jak on, gdyby robiła ,,grupki sygnałowe'' naciągając zjebów z tiktoka, mogłaby na tym zarabiac ogromną kase) a on tego nie robi, i za to szacun
  • Odpowiedz
@Oskaros: no ma chopak parę wad:

- BSB xDDDDDDD
- jego "metoda" to jest po prostu losowanie czy stawia longa czy szorta i kopiuje biografię pana na L.
- Prowadzanie się z Miriam S., znaną propagatorką korwinizmu co wpierdziel dostała
- jak byl obecny na wykopie to gwiazdorzył jak cholera - nikt nigdy nigdzie nie lubi gwiazdorzenia
- jego słynne "siuuuuusiaaaaaczki" (czekam na odpowiednik "Kasiuuuuu, wruuuuuuć")
- nie jest memiczny jak
  • Odpowiedz
@Oskaros: jak nie mial mieszkania za 25 baniek to zachowywal sie calkiem inaczej, ja widzialem prawie wszystkie jego wystapienia na yt (ogladane kiedys po kilka razy) i #!$%@? opowiadal o wszystkim, jak trajdowac, patrzeyl tez na innych, chcial wychowac nas jako jessy livermorow. ale jak zgarnal wiekszy hasjs to zrobil taki jakby wazniejszy wg siebie niz wszyscy inni. fakt ma wiedze i kmini czesto dobrze, to pewnie wieloletnie doswiadczenie.poprostu moze kiedys
  • Odpowiedz
To tez chce umiec tak losować,


@Oskaros: bierz 200k, podziel na kupki po 10k, pakuj kupki na pałe w futuresy na zasadzie "wzrosło/spadło to spadnie/wzrośnie" i masz jakiś procent szans że pyknie. Przy tej metodzie slyszysz o tym jednym zaoskim co mu siadło, nie usłyszysz o kilkudzieięciu którym nie siadło.
  • Odpowiedz
@LuckyLuke_2776: Ja też uważam go za sympatyczną osobowość. Nie wiem co robi ostatnio i za co ten hejt, bo od kilku lat nie śledzę, ale pamietam, że byłem jednym z pierwszych widzów tjs na yt, jak miały po kilkaset wyświetleń i te filmy z gośćmi których zapraszał otwierały mi oczy (z każdego z nich wynosiłem coś dla siebie), robił fajną robotę i ja go za to szanuję i lubię :) jedyny
  • Odpowiedz
Ja też uważam go za sympatyczną osobowość. Nie wiem co robi ostatnio i za co ten hejt,


@sd3t590bfd: Ja też go lubię i to jak podchodzi do inwestowania na giełdzie. Co nie znaczy, że nie ma wad. jak to mówią

Nigdy nie pyta się kobiety o wagę, faceta o wzrost, pollitechniki wrocławskiej co się stało 30 maja 2023 a króla spekulantów o 700 ETH z poola na BigSB.


( ͡°
  • Odpowiedz
@Oskaros: To co zrobił na mpay to był klasyczny pump&dump. Gość spekulował bardzo mocno i nie raz mocno dostał od rynku, jak był na dnie to wykorzystywał swój wizerunek do takich rzeczy jak mpay, eth z bsb i pewnie jeszcze coś by się znalazło. Może dojrzał trochę i teraz po paru dobrych betach jest ustabilizowany finansowo to też inaczej się zachowuje.
Mimo to i tak go lubię, bo ma rzeczywiście jakieś
  • Odpowiedz
  • 0
@DubKidz: Wlasnie o tym mowie, przy jego zasiegach jakby zrobił grupke sygnałową, to zarobiłby na frajerach ogromną ilość pieniędzy a mimo to nie ugiął się.
  • Odpowiedz
@Oskaros: Rafał to mega fałszywa osoba. Duzo osób sie od niego odwróciła i nie chca miec z nim nic wpolnego. Sam go osobiscie nie trawie. Udaje, ze jest fajnym trejderem i dobrym człowiekiem, a prawda jest taka ze jest dobrym marketingowcem, Stworzył token bigsb który od samego poczatku miało służyc do tego, ze bedzie grac kasa inwestorów o czym nigdy nie wspomniał. Udało mu sie,po tym fakcie zaczał gwiazdorzyć i mówić
HHokuss - @Oskaros: Rafał to mega fałszywa osoba. Duzo osób sie od niego odwróciła i ...
  • Odpowiedz
Domyslam sie, ale koniec koncow jesli nikogo nie oszukal, nie nagania ludzi na kursy, nie robi jakis innych rzeczy ktore by mogl robic


@Oskaros: hmmm , taaa to chyba wróć i poszukaj jeszcze raz
  • Odpowiedz