Wpis z mikrobloga

też mam mindfaka, niby to rude a potrafi zaskoczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)do czasu aż sąd nie wyłączy jawności postępowania mogę informować o tym co się dzieje. Na razie pisma latają, terminu 1 rozprawy nie ma wyznaczonego, ale będzie. Co ciekawe, może być to rozprawa online i nie trzeba będzie leczyć fake choroby serduszka dla jego
  • Odpowiedz
A moze kanal jest postawiony na Jaroslawa ja sie na tym nie znam Zalewskiego ale, ze on sie na niczym nie zna to wrzucaniem filmikow zajmuje sie konski zad xD
  • Odpowiedz
@ContentMarketingExpert: przede wszystkim to moze najpierw co to znaczy ze posiada kanal? jest wlascicielem maila na ktory jest zarejestrowany?

przyglupy to sie nawet z nickami na wykopie identyfikuja XD nazwie sie jeden 10 lat temu i twardo sie trzyma i uwaza ze sie tak nazywa no ale gupi to gupi tak jak te redaktorki

nawet jesli by byly dane kontaktowe nowaka to w jaki sposob przyglup moze twierdzic ze nowak jest wlascicielem czegos czego nie ma, jakis danych w chmurze ytby na ktorych wystepuje
  • Odpowiedz
@ContentMarketingExpert: jeszcze jedna rzecz- do czego nowak sie przyznaje w procesie a co nadal przyglupy przeinaczaja tak jak wojcik. moze sie przyznal do tego ze ma jego zgode i robi to zgodnie z prawem a reszta to insynuacje

robienie z mlecznego patologii to jak robienie z meksyka pijacego mocz alkoholika i pytanie go przez 10 lat czy bije matke XD

no ale twarde dowody... gorzej jak sad bedzie mial w
  • Odpowiedz
@twardy_kij: to, że ktoś coś twierdzi nie znaczy, ze tak jest, tym bardziej, że wcześniej twierdził coś innego.Sama wiedzao tym, kto realnie jest mlecznąecipą (czytaj: zgarnia hajs na patologii) wydaje się być ciekawa sama w sobie i wiedza ta może mieć istotne konsekwencje dla uniwersum i dać odp. na takie pytanie jak np. dlaczego jutuba nie banuje
  • Odpowiedz
@bezpravkano207: A jakie to byly piekne odcinania sie jak slaweczek sztucznie wyzywal majora i pozbywal sie hasel, a jeszcze lepsze bylo jak zrzekl sie dosteou do monitoringu a na live niechcący wrzucil podglad i jeszcze klamal, ze to live tylko zdjecie. Na tym zdjeciu auto #!$%@? czyli raczej taki gif hehe
  • Odpowiedz