Wpis z mikrobloga

Mircy od #caraudio #motoryzacja help plis,

Mam Pontiaca GTO, ma on 2 wysokotonowe twittery tweetery w desce rozdzielczej, 2+2 glosniki 6-1/2" w drzwiach przod i boczkach tyl no i 2 glosniki niskotonowe w półce pod szyba z tylu

Chce kupic 4x 6-1/2" w drzwi i boczki tyl. Wygooglowalem i zdecydowalem sie na JBL Stage 2, niestety kupilem i przyszly chinskie podróby, zwrocilem i olalem temat. Teraz kusi mnie zeby jednak kupic z powrotem cos do tego auta bo oryginalne charczą i pierdzą.

Mam radio ATOTO A6 (chinczyk android z amazona), jak na chinczyka jest wg recenzji profesjonalistow naprawde dobry.

Wzmacniacz jest w bagazniku jakis oryginalny, podpiete do niego tylko glosniki basowe z półki.

Ogólnie nie znam sie ni #!$%@?, chce kupic po prostu glowniki no za 400-600zl cztery, nie chce podpinac dodatkowych wzmacniaczny i tub subuferów, póki co mi wystarcza. Prawdopodobnie jeszcze bym dokupowal mate wygluszajaca zeby zobaczyc czy warto sie w takie cos pobawic a ponoc warto.

Prosze mi polecić sklep z którego nie kupie podrób tylko oryginalny sprzęt i może ma ktoś jakiś model glosnikow do polecenia co kupic w takim rozmiarze?
Pobierz
źródło: Screenshot 2023-06-13 at 14.00.44
  • 5
@Zulf: xD ja #!$%@? ten portal...
dzieki, tak zrobilem i nie chcialem kupowac na allegro wiec wybralem jakis craftowy sklep z caraudio i #!$%@? mi podrobi wyslali xD niesamowity kraj. kupie w jakims mediaexpert
@stary_grat wiele osob pomija aspekt samego wygluszenia. Poczytaj o tym. Bardzo poprawia to jakosc dzwieku, a jak sam umiesz zrobic to koszta sa do ogarniecia. Ja sprzet audio jakies 10 lat temu ogarnialem, ale wydaje mi sie ze 300-400 za glosniki to za duzo jak do takiego radia, bez zewnetrznego wzmacniacza