Wpis z mikrobloga

Obejrzałam ten film Ferrariego i no trochę racji ma XD przychodzi z typiarą na imprezę, wszyscy ją witają, operatorzy goatsów obstawiają żeby nagrać, nikt nie ma żadnych pretensji, a nawet Gola ich serdecznie wita. Boxdela wytłumaczeniem jest to, że go nie było tam po 1 w nocy już i dlatego nikt jej nie #!$%@?ł, no ale skoro Wardęga jest takim guru internetowym to nie przewidział że mogą ją ze sobą wziąć, skoro są zaproszeni? XD Skoro każdy ich witał, to tez słowa sprzeciwu z ich strony wcześniej nie było, a jestem pewna że w razie takiej sytuacji by się pod Wardęgą ugięli, bo się boją panicznie strat wizerunkowych, a wiedzą że zwyrol wszystko w internet wpuszcza

#famemma
  • 11
@J4ac0b: @ziko100 Przecież gdyby Boxdel albo Wardega chcieliby żeby ona się nie pojawiła, to by to powiedzieli Goli, i gola by to powiedział zapraszając ich xD

Wy nie kumacie że Gola miał to w dupie, tak samo Wardega i Boxdel, tylko że Boxdel chcial podrpomować nowy kanal, dlatego to wrzucil? xD
@basilur: 100% racji, tylko chodzi mi bardziej o wyolbrzymienie afery z jej obecności tam. Trzeba było to załatwić wcześniej albo dać krótki statement, zamiast pucowania w internecie że nie oni zawinili
@oluuucha odbije piłkę w drugą stronę - skoro Ferrari znał stosunek do Nikoli to czemu nie zadzwonił do Goli i nie zapytał czy może ją zabrać? Skoro tak lubi i szanuje Golasa i liczy się z jego zdaniem.
On to zrobił w wyrachowany sposób.
A golas jest po prostu miękka faja, za wszelką cenę chce uchodzić za kogoś na poziomie więc nie zareagował albo miał to w dupie bo liczył się dla