Wpis z mikrobloga

@mirekd33:

co, nagran nie widziales ? Sami Ukraincy nagrywali co tam sie dzialo wiec masz info z pierwszej reki

Widziałem nagrania, zdjęcia, relacje dziennikarzy, skutek śledztwa pod którym podpisali się też ludzie na Kremlu (po czym dali ochronę sprawcom całego zamieszania). Tutaj nikt nie uwierzy w wersję, którą rozpowiada się po necie jako wersję, że ktoś spalił żywcem pokojowo nastawionych pro-rosyjskich demonstrantów.
  • Odpowiedz
a mozesz napisac to jeszcze raz ale poprawnie po polsku ? Bo brzmi jak propaganda ukrainska


@mirekd33: Nie obchodzi mnie to jak to dla ciebie brzmi. Wszystko już napisałem i dyskutować z tobą nie będę, ani też nie będę polemizował z czymkolwiek co wyprodukuje faszystowska propaganda kremlowskich imperialistów.
  • Odpowiedz
@lycaon_pictus: nie przeczytalem od Ciebie zadnych argumentow, wiec pomine Twoja opinie zaslona milczenia. Zeby miec jakas opinie wykopku to jeszcze trzeba umiec przywolac jakies fakty a Ty uprawiasz ukrainska propagande.
Tak sie sklada, ze znalem Ukraincow, ktorzy znali wszystko z pierwszej reki wiec jedyne co zostaje to wysmiac Twoje nieudolne proby zatarcia zbrodni Ukraincow.
  • Odpowiedz
@mirekd33: Ok, ja wolę rezultat śledztwa, zdjęcia, nagrania, relacje reporterskie - wszystkie będą stały po mojej stronie, ale uważasz, że rozmawiałeś z Ukraińcami, którzy tam byli. Pasjonujące. To nie jest tak, że ja nie wyłożę ci szczegółowo co się działo, razem z zdjęciami itp. Powodem jest to, że ty wszystko nazwiesz propagandą powołując się na #!$%@? wie co, niezależnie od tego na co się powołam, nawet jeśli dane będą pochodziły z
lycaon_pictus - @mirekd33: Ok, ja wolę rezultat śledztwa, zdjęcia, nagrania, relacje ...

źródło: picturepicture_42828460111481_30031

Pobierz
  • Odpowiedz
@lycaon_pictus: ale o czym Ty chcesz dyskutowac. Wchodzisz w pierwszy lepszy serwis streaming'owy i masz nagrania z tlumu ludzi ktorzy atakowali i podpalili budynek w ktorym znajdowali sie ludzie. Doszlo do rzezi Ukraincow rosyjskojezycznych a potem wielki placz ze ruscy sie upomnieli.
  • Odpowiedz
@mirekd33: ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No i fajnie, każdy kto tu przeczyta tę dyskusję sobie teraz poszuka relacji, nagrań, zdjęć, wyników śledztwa i zobaczy na czym polegało
  • Odpowiedz
a mozesz napisac to jeszcze raz ale poprawnie po polsku ?


@mirekd33: XD

nie przeczytalem od Ciebie zadnych argumentow

pomine Twoja opinie zaslona milczenia

ktorzy znali wszystko z pierwszej reki

Ukraincow rosyjskojezycznych


@lycaon_pictus szacun, że się chce z nimi użerać ( )
  • Odpowiedz