Wpis z mikrobloga

książulo zachwycił się kebabem na Wernyhory a opluł kingz. rapackiego zamówili z surówką bez warzyw i powiedzieli że jest gorszy do Wernyhory bo nie ma warzyw i płatków chili do posypania i frytek im nie zaoferowali (które by dostali jak praktycznie wszędzie jakby poprosili że chcą pół na pół frytki surówka). leci unsub, żenada te recenzje.

#szczecin
  • 39
  • Odpowiedz
@krucjan: W sumie wiadomo, że typ ma od kuli mocy i chamskich hamburgierów przepalone kubki no ale ciężko od turysty wymagać by wiedział jak zamawiać. W pierwszej kolejności to kebabiolo powinien skomponować dobrego kebsa a nie liczyć na to, że klient sobie sam skomponuje. Anyway brakuje only, berlina i raba
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol bekę mam że się tak podniecił, że na wernyhory spytał się go czy mu kilka frytek dosypać do tej tortilli i się tym jarał jaki lokal w porządku. ja w 90% zamawiam frytki surówka, nigdzie nie ma z tym żadnego problemu, poprosisz to ci tak zrobią a dla Książula to już jest mega super obsługa i lokal bo się turek zapytał sam czy dać...
szkoda że mu jeszcze nie zaoferował jalapeno
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Dominek no śmiało nazwij no i co?
ja przynajmniej wyszczególnienie co uważam za słabe w recenzji i bynajmniej mnie mówiłem o smaku i guście. uważasz, że zamówienie kebaba bez warzyw gdzie masz dwie osobne pozycję "kebab z surówką" i "kebab z wazrzywami" i narzekanie potem, że nie ma warzyw, obniżenie z tego powodu oceny to jest dobra recenzja? Albo podwyższanie oceny bo się ktoś spytał czy chcesz frytki w tortilli, gdzie każdy
  • Odpowiedz