Wpis z mikrobloga

  • 2
@lubie_moderacje_2: uwierzyłbym w to gdyby nie to co wydarzyło się kilka lat temu. Sam ton ich odpowiedzi jest pełny sugestii, "przykro nam że brak alkoholu zrujnował twoja wigilię" - gość tam wyszczególnił inne rzeczy, które nie grały ale oczywiście musieli dyskredytować "na alkoholika" - zupełnie jak przy okazji afery xD
@Disky: no ale tak wygląda poprawny PR :P
Znaczy ciężko powiedzieć, bo faktycznie typ pisze że chciał tradycyjne święta a potem że nie było wina ¯\(ツ)/¯
pewnie każdy ma swoje tradycje, ale z tego co wiem, przynajmniej wśród znajomych, to nie słyszałem o alko na wigilii, raczej dopiero na pierwszy/drugi dzień.
Znaczy nie wiem, ja jakoś mocno w tą afere nie wchodziłem, ale jakbym widział ocene 3,2 na góglu to mocno
@Disky: no ale co? :D przecież o to chodzi w PR żeby negatywne komentarze odpowiadać w sposób profesjonalny i przedstawiając drugą stronę i negując zarzuty ( ͡° ͜ʖ ͡°) to jest biznes a nie koncert życzeń czy szczerości :P
  • 0
@lubie_moderacje_2: to zapoznaj się z tą aferą, bo smiechu co nie miara i jestem pewny, że zmieni Twój pogląd na te sytuację.
I nie musisz usuwać komentarzy, zawsze można przyznać się do błędu :P
  • 1
@lubie_moderacje_2: long story short - według dość rzetelnie opisanej relacji jednego z Mirków pomówili niepełnosprawnego członka jego rodziny o alkoholizm i awantury, były tam wyzwiska i z dupy insynuacje, po czym po zmasowanym ataku wykopków wynajęli agencje PR która ogarnęła im cały ten shitstorm i tym sposobem funkcjonują sobie do dziś :) było tak jeszcze kilka ciekawych wątków ale już nie pamiętam dokładnie