Wpis z mikrobloga

Hej,
jest dziś lepiej. Umówiłam się do psychoterapeuty - na wtorek. Psychiatra zalecił, choć wcześniej nie wiedziałem po co, wybrałam behawioralno-poznawczą - ze strony twojpsycholog - polecam. No i z Saltusa do psychologa, bo chcę porozmawiać o karierze zawodowej i tak dalej. Psycholog, psychiatra i psychoterapeuta to trzej różni specjaliści.
Chyba nie mówiłam - w sobotę tydzień temu chciałam się zabić, a dokładnie rozwalić na drzewie lub barierkach, wpadłam w jakąś dziwną psychozę. Napisałam tylko jedną wiadomość. Kupiłam paczkę papierosów - płakałam i paliłam w samochodzie. To było bardzo dziwne. Ocknęłam się po którymś telefonie.
To spowodowało chęć pójścia do kolejnego specjslisty.
Ogólnie miałam natłok myśli s. wczoraj, ale dziś wstałam i powoli się ładowałam do życia - tu jedzeniem, tu graniem, tu głaskaniem kota. Ogólnie bardzo potrzebuję rozmowy i wsparcia kogoś wyspecjalizowanego.
Dziś jadłam ziemniaka pieczonego z sosem czosnkowym, lody na Ruczaju - Rafaello i słony karmel - pyszne. I grałam w Lombard. Życie pod zastaw. - w Dealzie jest za 45 złotych planszówka.

(nie płacą mi za reklamę - niestety)
Kupiłam sobie też do twarzy olej z konopii do twarzy z Biedronki i mgiełkę do rozczesywania o zapachu gumy balonowej - kilka polecajek. Może komuś się przyda.
Dla mirabelek dodatkowo - z Lidla: fix do brwi polecam, ale błyszczyk średnio - firma chyba Lidlowska.

Plus w Laserhouse w Krakowie jest super promka na depilację laserową -50%, byłam i polecam również. (też mi nie płacą za to)

Pozdrawiam <3
smuteczek2000s - Hej,
jest dziś lepiej. Umówiłam się do psychoterapeuty - na wtorek. ...

źródło: temp_file.png1443681023732071956

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
@smuteczek2000s: nie rozumiem takich ludzi jak ty. Na przykład ludzie na tagu przegryw chociażby potrafią zdefiniować swój problem, zdają sobie sprawę że przegrywają życie i jaki jest tego powód. Tutaj w tym wpisie nie otrzymujemy żadnych informacji ani powodów. Tylko no chciałam się zabić coś tam już lepiej i tyle. No nie wiem co o tym sądzić może weź usiądź tak i się zastanów nad sobą i przemyśl sobie kilka spraw.
  • Odpowiedz
@rzadka-sraka:

ludzie na tagu przegryw chociażby potrafią zdefiniować swój problem, zdają sobie sprawę że przegrywają życie i jaki jest tego powód


Problemy tagu przegryw, to brak możliwości wyruchania modelki dziewicy, zwanej tam szarą myszką (xd), co im się przecież należy za niedbanie o wygląd i #!$%@? charakter, a winne temu są wg. nich wszystkie kobiety, więc wyzywają je w necie od ku*ew XD
  • Odpowiedz
Problemy tagu przegryw, to brak możliwości wyruchania modelki dziewicy, zwanej tam szarą myszką (xd), co im się przecież należy za niedbanie o wygląd i #!$%@? charakter, a winne temu są wg. nich wszystkie kobiety, więc wyzywają je w necie od ku*ew XD


@asmodeus666: no widzisz przynajmniej odrazu potrafią zdefiniować swój problem
  • Odpowiedz