Wpis z mikrobloga

#gadzety #smartwatch #samsung #kciochpyta
elo, ostatnim czasem naszła mnie chęć na zakup jakiegoś smartwatcha zeby odczytywać np wiadomosci z whatsup, jakies liczenienkrokow, platnosc karta i inne szmery bajery xD, nigdy nie miałem więc nie wiem na co aż tak bardzo zwracać uwagę, ale w oko wpadł mi samsung watch 5 (z racji tego że mam telefon od szajsunga), czy ktoś mający takie ustrojstwo mógł by coś o nim powiedzieć, I czy poleca ( ͡º ͜ʖ͡º)
damian19321 - #gadzety #smartwatch #samsung #kciochpyta 
elo, ostatnim czasem naszła ...

źródło: temp_file.png2569262873308313206

Pobierz
  • 10
  • 0
@przemek- no ten samsung to trzyma podobno max 2 dni, co nie powiem jest trochę minusem, a ten garmin jak wyszedł cie cenowo ? I jak właśnie z taką integracja z telefonem tzn wyświetlanie wiadomosci, zdjęć, czy to taki typowy sportowy zegarek mający tylko takie sportowe funkcje
@damian19321 tak, z tym że tego drugiego dnia to może z pół. Jak dla mnie to go codziennie trzeba ładować, a jak się coś więcej na nim robi to nie dała bym sobie ręki uciąć, że wytrzyma cały dzień.
Nie wiem jaki problem z tą baterią ludzie zawsze mają.
Idziesz spac, kładziesz zegarek na ładowarkę i zakładasz rano.
Albo jak chcesz w nim spać (bo monitoruje sen), to kładziesz na ładowarkę, idziesz się myć, zakładasz.
@bigos555 Dwa dni bez Always on display.
Ciągle odczytuje na nim wiadomości, używam kalkulatora xD pisze/dzwonie, mam włączony ciągly pomiar tętna.
ale i tak z reguły wieczorem ląduje na noc do ładowarki i tyle z problemu małej baterii.
Działa płynnie, multum tarcz do wyboru.
Zastanawiałem się jeszcze nad Fossilem i TicWatchem, ale ten pierwszy ma jeszcze mniejszą baterie a drugi nie ma praktyka żadnego wsparcia od producenta