Wpis z mikrobloga

@kasirra: wydaje mi się że młodzież lubi McDonaldsa, pączki i zakupy w galerii. Możesz też iść do jakiegoś ogródka z samoobslugą i kupić dwa lane piwa i jedn jej dać.
  • Odpowiedz
  • 0
@Tata_Kasi: oprócz piwa to fajny pomysł. Ogólnie dziewczyna to sąsiadka co mieszka naprzeciwko mnie i przeprowadziła się na naszą wioskę 4 miesiące temu. Nie wiem czy coś z tego będzie. Bardzo się jej spodobałem i widze, że jest naprawdę zainteresowana. Wyglądam gdzieś na 23 latka, ale mam już 28 lat. Co ciekawe jej to nie przeszkadza. Dla mnie to zaskoczenie, bo dziewczyny w wieku 15-20 lat to raczej wolą maksymalnie 5
  • Odpowiedz
@kasirra: dodam jeszcze jeśli będzie pogoda to weź ją pod Forum, tam jest taka młodzieżowa atmosfera napewno jej się spodoba, można kupić lody i ciastka. Weź ją też na balon albo koło mlynskie.
  • Odpowiedz
@wykop14:

Oby złapali cię kiedyś za rozpijanie nieletnich.

Ale ja jestem przeciwko rozpijaniu nieletnich. Po prostu słyszałem że dać nieletniemu jedno piwo to nie jest rozpijanie w świetle prawa, i według mnie jedno piwo nie zaszkodzi. Gdyby ktoś planował dać nieletnim dużo alkoholu to sam bym protestował.
  • Odpowiedz