Wpis z mikrobloga

Polska, 2023 rok naszego Pana Jezusa Chrystusa

W Polsce wcale nie ma faszyzmu, LEWAKU!!!11! czego nie rozumiesz? my po prostu nienawidzimy kobiet, osób trans i jeszcze tylko parudziesięciu innych grup, które nie są cis-hetero-mężczyznami

Ciekaw jestem czy ci ludzie tak odważnie by pisali te swoje faszystowskie wysrywy pod własnym nazwiskiem i ze zdjęciem swojej mordy jak np. na Facebooku. Nie wiem, choć się domyślam. Ci ludzie będą robić fikołki, że nie mówią nic złego, ale w głębi duszy wiedzą, że głoszą paskudne rzeczy, dlatego nikt z nich się nigdy nie ujawni i mówią takie faszystowskie bzdety w takich kółeczkach wzajemnej adoracji jak główna na wykopie albo jbzdy.
Piszę to, bo uświadomienie sobie tego ileś już lat temu uratowało mnie ze złej ścieżki, kiedy byłem prawicowcem. Ktoś kiedyś mi powiedział - hej, prawaki to tchórze. Wstydzą się własnych poglądów i wiecznie tłumaczą swoich idoli. To żenujące. I wtedy zrozumiałem w jakim bagnie siedzę. Czego i wam życzę (żebyście zrozumieli).


a.....y - Polska, 2023 rok naszego Pana Jezusa Chrystusa

W Polsce wcale nie ma faszy...

źródło: co za zjeby jprdl z kim ja żyję w tym kraju

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
Gdzie ty tu widzisz faszyzm?


@ktomizajalnazwy: w dupie. Serio, nie mam chęci dać się wciągnąć w jakąś jałową dyskusję. Ludzie wypisujący takie rzeczy (transfobia, propozycja odebrania praw wyborczych kobietom) pytaliby też "gdzie tu widzisz faszyzm?" nawet jakby stały koło nich kominy z pieców krematoryjnych założonych przez ich ulubionych polityków.
a.....y - >Gdzie ty tu widzisz faszyzm?

@ktomizajalnazwy: w dupie. Serio, nie mam ch...

źródło: Ebx-xK1X0AE1KaF

Pobierz
  • Odpowiedz
@ktomizajalnazwy: warto również wspomnieć, że faszyzm w Niemczech sto lat temu zaczął się od transfobii (obrazek powiązany). Szkoda, że jest to temat traktowany po łebkach w polskiej szkole. Może gdyby nauczyciele historii się przyłożyli to dzisiaj nie byłoby tyle młodych łbów spranych konfederackim #!$%@?.
a.....y - @ktomizajalnazwy: warto również wspomnieć, że faszyzm w Niemczech sto lat t...

źródło: z24767144AMP

Pobierz
  • Odpowiedz
@ananasowy: Ale kto niby proponuje tutaj zabranie kobietom praw wyborczych? xD Dopowiadasz sobie to co chcesz

Gośc nr 1
Napisał, że kobiety odczują konsekwencje głosowania na konkretne opcje polityczne
Czy napisal nieprawdę czy co? Czy dla przykładu ludzie głosujący na pis nie odczują konsekwencji oddania na nich głosu?

Gośc nr 2
Wyraził opinię, że danie praw wyborczych kobietom miało opłakane skutki - już nie wchodząc w polemikę czy tak faktycznie jest,
  • Odpowiedz
Napisał, że kobiety odczują konsekwencje głosowania na konkretne opcje polityczne

Czy napisal nieprawdę czy co? Czy dla przykładu ludzie głosujący na pis nie odczują konsekwencji oddania na nich głosu?


@getresh: Napisał, że kobiety odczują (negatywnie) głosowanie na nietransfobiczne ugrupowania i do tego napisał ekstremalnie idiotyczną srakę o "oblechach przebranych za babe". Jak to ma nie byc przejaw faszyzmu? To przecież jest żywcem wyciągnięte z faszyzmu - próba wymuszenia na kimś dopasowania
  • Odpowiedz