Wpis z mikrobloga

Jutubowa scena budowlana zmieniła się diametralnie od czasu jak #lukaszbudowlaniec usunął się w cień.Teraz są na tropie #codzisreklamujemy (udają fachowców starą dziurawą skarpetę też zareklamują) #piwnykrzychu (człowiek szkolenie i hydro izolacja nie za swoje pieniądze) kolejny #panprowizorka czyli Andrzejewski który żebra o pieniądze wprost (przekazując wiedzę o pato jego budowach)#Zostaje #pansstelita buduje bez kredytu ale za pieniądze widzów mistrz mistrz.Patrzac z perspektywy czasu ukasz deweloper to była dobra firma.
  • 7
@Jopek1974: Proszę mi wierzyć, to chyba nie do końca dobra firma była. Tak na szybko kryptoreklamy, sponsoring firmy od narzędzi i hydroizolacji, zbiórka na golfa dla Kawy i HDSa. Niektóre rozwiązania budowlane, szczególnie z pierwszych filmów, które nie mają prawa bytu, np. przepusty na kable z rur kanalizacyjnych robione przez ćwierć dnia gdzie nie ma szans na przeciągnięcie WLZeta ze względu na jego grubość i kolana 90 stopni. Kto budował dom
  • 0
@hswg: niewiem jakie krypto reklamy bo ja tam całości nigdy nie oglądałem.Narzedzia były jasno i wyraźnie zaznaczone bez sciemy.Zbiorki obie to fakt i to jest lipa.Ogladalem z ciekawości mając już doświadczenia w budowlance i nic nowego w sumie nie było czego bym wcześniej w realu nie widział ale potrafił to jakoś przekazać widzom że zrozumieniem było też sporo błędów i tu się zapędził.A teraz obecni gwiazdorzy #codzisrobimy czyli totalne Mango YT.Nastepny