Wpis z mikrobloga

#ukraina

Bezczelność niektórych użytkowników tego portalu mnie przeraża. Wrzuciłem na wykop rozmowę płk Lewandowskiego z Zychowiczem, w której to rozmowie Pan Lewandowski wypowiada się SCEPTYCZNIE o odpowiedzialności Rosjan za wysadzenie tamy. On nie jest pewny kto to zrobił.

Na to przyszedł @Kierowca-ufo z wątami do mnie, że to popularna hipoteza u... — cytuję — r0skich.

Wychodzi na to, że Piotr Lewandowski jest ruską onucą.

Wrzucam najbardziej wymowny fragment. Jeśli kogoś nie przekonuje, to niech obejrzy sobie całość wypowiedzi o tej tamie, zaczyna się w... mniej więcej 39 minucie.

Normalnie bym zlał gościa, ale gdy nazwałem go PO IMIENIU to poszedł spłakać się do moderatora i dostałem ostrzeżenie... to już szczyt bezczelności.

PS: Nie jest moim celem forsowanie teraz twierdzenia, że z całą pewnością zrobili to Ukraińcy. Chodzi mi o to, że zdrowo jest mieć wątpliwości w tej konkretnej sprawie :)

I w pełni zgadzam się z Lewandowskim. Winnymi tego stanu rzeczy tego wydarzenia tak czy inaczej są Rosjanie.
  • 11
@Thorrand:

Normalnie bym zlał gościa, ale gdy nazwałem go PO IMIENIU to poszedł spłakać się do moderatora i dostałem ostrzeżenie... to już szczyt bezczelności.


Jakiś wyrozumiały ten moderator, ale widać niektórzy kibicują r0sji i ci się upiekło. Płk. Lewandowski mówi z przekonaniem o tym, że nie zrobili tego ukraincy, konfabulancie.
@Kierowca-ufo:

Wrzuciłem fragment. Napisałem w której minucie rozpoczyna się rozmowa o tamie. Niech każdy sobie włączy i odsłucha ;)

W ogóle jak ci nie wstyd, rozumku nie masz, honoru jak widać też nie, żeby do moderatora ze skargą lecieć, choć sam sprowokowałeś moją reakcję.
@Thorrand:
Liczyłem, że cię zbanują i wykop trochę odetchnie, a cel uświęca środki. Tylko głupi by nie poleciał ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wrzuciłem fragment. Napisałem w której minucie rozpoczyna się rozmowa o tamie. Niech każdy sobie włączy i odsłucha ;)

No ja właśnie też, i co? Lewandowski 3 razy powtarza nie.
Słowo sabotażyści pada z ust Zychowicza, co zresztą było wyjątkowo niefortunne, bo sabotażyści to przecież r0sjanie.
@Kierowca-ufo:

Chłopie. Rozmowa o tamie trwa 7 minut. Kontekst jest oczywisty. Mówi wprost, że nie jest pewny co do odpowiedzialności Rosjan. W takim razie... waha się między kim? :) Rosjanami a kosmitami?

Czy Rosjanami a Ukraińcami?

Poza tym, to ma na celu pokazać tylko idiotyczną narrację jaką m.in. ty uprawiasz na tym portalu.
@walenty-merkel:

Wiem, że tama była osłabiona i wiem, że była zaminowana. Dlatego wcale nie jest tak, że ktoś musiał tam dostarczyć uj wie ile materiałów wybuchowych, żeby zrobić taką dziurę.

Tzn. może właśnie nikt nie musiał tej nocy dostarczać tych ładunków wybuchowych, bo one już tam były... te rosyjskie. I wystarczył niewielki impuls... nie wiem, mała rakieta lub ostrzał artyleryjski.

Jeszcze raz powtórzę. Nie chodzi mi o to, żeby przerzucać winę
@walenty-merkel:

No nie wiem. Póki co były dwa takie wydarzenia. Rurki pod Bałtykiem i most Krymski.

Twoim zdaniem Piotr Lewandowski jest pewny co do winy Rosjan. I dobrze, myśl sobie co chcesz :) Fragment jest wrzucony. Oryginalne nagranie wisi na YouTube. Od 39 minuty do 45 ;) Niech każdy sobie posłucha i wyciągnie wnioski :D