Wpis z mikrobloga

Ćwiczenia były cope-m w moim przypadku. Kilka lat regularnych treningów, biauko, kreatyna itd. Ćwiczyłem kilka lat min 2x w tygodniu. Sylwetka była umięśniona, całkiem atletyczna jak na mój okrutny wzrost. Jednakże, wysokie oskarki z szerokim frame-m miały lepsze sylwetki i bez ćwiczeń. Od pół roku nie ćwiczę, praca, stres, mało czasu. Sylwetka zredukowała się do poziomu jakbym prawie nigdy nie ćwiczył. Kilka lat vs 6 miesięcy. Interes nieopłacalny. Ostatecznie stwierdziłem, że dobrze wyglądam i przy 65 kg, estetycznie, minimalnie gorzej niż jak ćwiczyłem. Same ćwiczenia były zawsze na siłę, nie lubiłem tego robić, zmuszałem się. Pamiętajcie, jeśli nie macie predyspozycji do budowy masy mięśniowej, drobny szkielet, manlectwo złośliwe, nie marnujcie czasu na ćwiczenia siłowe. Mogą także zaszkodzić degradując stawy, czy ścięgna przy drobnej budowie kostnej. Rower, basen, spacery, prawidłowa waga, jak najbardziej. Nadal będzie się dobrze wyglądać sylwetkowo w takim przypadku.
#przegryw
Van-der-Ledre - Ćwiczenia były cope-m w moim przypadku. Kilka lat regularnych trening...

źródło: Ektomorfik-endomorfik-mezomorfik

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@Van-der-Ledre: swoją droga myślałem żeby pocwiczyc z pol roku ale potem gbede musial zrobic przerwe na 2-3 tygodnie bo chcialbym stuleje uciac ehh
po pol roku to raczej male efekty będą ale myślisz,że po takim czasie one znikną i pol roku w d0pe?
  • Odpowiedz
@Van-der-Ledre @gejuszmapkt to nie jest tak, że wszystko tracisz. zrobione kiedyś mięśnie dużo łatwiej odbudować.
poza tym, jeśli ćwiczysz dla podrywu, to jest to cope.

jeśli dla siebie, dla zdrowia itd, to ćwicz.
ja wolę w domu - wygodniej mi i nie tracę czasu na dojazdy.
  • Odpowiedz
@Van-der-Ledre: Dla mnie siłownia w nastoletnim wieku była game changerem. Dużo mi to dało do pewności siebie. Lecz nie ma co tryhardować i specjalnie nastawiać grafik dnia pod siłownię. To ma być dodatek do naszego życia a nie na odwrót (no chyba że to twoje hobby/praca).
  • Odpowiedz
@brundlefly: Bo do siłowni to trzeba mieć dobrą genetykę plus ćwiczyć różne dyscypliny sportowe w wieku dojrzewania w połączeniu z odpowiednią dietą. Jak prześpi się okres dojrzewania to później tak jest, że ćwiczysz 2 lata regularnie i nagle musisz przestać na 2-3 miechy to "wszystko siada". Dlatego najważniejsze, żeby w przyszłości jak uda się mieć dzieci to zaszczepiać od młodych lat ruch i wysiłek fizyczny, zamiast pozwolenie na uzależnienie się od
  • Odpowiedz
@KARWA-FA jak przez te dwa trzy tygodnie nie będziesz leżał, tylko miał jakąkolwiek aktywność, choćby spacery, to nic ci nie będzie kropka najwyżej spadnie ci wynik o 5 kg, co odbudujesz po 3 treningach
  • Odpowiedz