Wpis z mikrobloga

ostatnio zerwaliśmy z dziewczyna i totalnie nie wiem jak wrocic na rynek matrymonialny, a moj przegryw w tym na pewno nie pomaga, jakies porady gdzie szukac wartosciowych laseczek a nie juleczek rozwiazlych a na dodatek srednio inteligentnych?

niby przegryw, niby nie, bardziej mentalny chyba, 190 morda raczej taka se ale knaga duza pozdro

#przegryw #tinder
  • 25
  • Odpowiedz
@KARWA-FA: niezłe prowo, nie dam sie sprowokowac bo tak jak pisałem - mój przegryw raczej w głowie więc rozchodzi się o to @lubie_moderacje_2 jestem 02, studiuje informatyke więc z laseczkami ciężko na kierunku, a w związku z moim przegrywem to podbijanie do innych nie wchodzi w grę xD jeśli chodzi o znajomych to raczej męskie grono więc wiesz jak jest
  • Odpowiedz
każdy tekst typu 190 oski to giga cringe i nie pozdrawiam to może daje +1,5-2 w skali do 10 więc i tak maks mam 6,5 - a poprzednia moja laska to 8-9 więc mam wysokie wymagania, błagam pomóżcie zanim moje jądra eksplodują
  • Odpowiedz
@Szewczugiela: tindera nie ma szans ze zainstaluje, a mitologia to, to co piszesz nie pozdrawiam
@lubie_moderacje_2: wiesz co, ciężko powiedzieć raczej nie zdarzyło mi sie podbijać na ulicy czy gdzieś, i aktualnie wydaje mi sie to conajmniej srednio wykonalne xD no a nie jestem dynamiczny charyzmatyczny oskarek wiec gadka u mnie #!$%@? glownie o to sie rozchodzi + mentalny przegryw nie idą dobrze w parze
  • Odpowiedz
@konfident_z_nadarzyna: rad xD chłope trollujesz udając przegrywa przy statystykach 190 wzrostu mega zastanów się na swoim zachowaniem chłopcze bo na tagu jest masa osób które są prawdziwymi przegrywami i nie mogą słuchać tego #!$%@? a normictwo nie może przestać atakować świętego tagu żegnam
  • Odpowiedz
@konfident_z_nadarzyna: Nie wiem ktoś wyżej pisał że jesteś trolem ale jeżeli nie trolujesz a masz problemy społeczne to idź do psychologa.

nie zdarzyło mi sie podbijać na ulicy czy gdzieś, i aktualnie wydaje mi sie to conajmniej srednio wykonalne xD

podbijanie na ulicy to średni pomysł. Chodzi mi że skoro jesteś na studiach to masz wiele możliwości na poznanie kogoś. Imprezy, koncerty, juwenalia - to wszystko okazje, wystarczy wychaczyć odpowiedni moment
  • Odpowiedz