Wpis z mikrobloga

#przegryw świeta czwórca ktôra mnie rozp*erdala to:
° Rodzice/rodzina(brak prywatności, pogłębiające sie nerwice)
° Robota(nawet lajtowa, ale uznanie spoleczne nikłe oraz jak nie bedzie sie trzymac fasonu to można sb wycierać jak scierą (przypadek braku bycia asertywnym) plus " ciągłe patrzenie na ręce" cokolwiek by sie nie robilo)
° Otoczenie (brak perspektyw zawodowych na prace w lepszych warunkach i lepiej płatną. W skrócie jeśli samemu nie nauczy sie czegoś na własną rękę to praca na najniższym stanowisku to raczej sufit. Tymbardziej dla osoby małoasertywnej bo wtedy stanowiska bliżej kierownicze odpadają)
° Studia(bardzo zajmują czas i głowę a nie uczą zupełnie nic przydatnego. Wsm to nawet normany są w stanie przyznać xd. A jak juz ktoś ma wszystkiego dosyć to konieczność przyporzadkowywania się do reguł uczelnianych dop*erdala jeszcze bardziej)
  • 5
  • Odpowiedz
  • 1
@Scarface83: po pierwsze to cope.
A po 2-gie też cope ( ͡° ͜ʖ ͡°), bo spierdon myśli że taki wymięty papier coś mu da.. Jakby tak popatrzeć to i tak już lepszy ten papier niż nic(czyli sama matura).
Gównokierunki będą 2-gą maturą czyli conajwyżej będą sugerowały poziom od których będzie zaczynał się odsiew cv-ek(i to nie wszędzie), ale co ja tam wiem.. to tylko moje przypuszczenia/wyobrażenia..
  • Odpowiedz