Wpis z mikrobloga

wielki problem pustoszy moje miasto, towary nie docierają do stref mieszkalnych ze stref przemysłowych. korków za bardzo nie ma, za to jest bezrobocie 40%, większośc ludzi jest bardzo dobrze wykształcona ale gdy włączyłem przemysł 4.0 to fabryki opustoszały. generalnie tka to wygląda, że ludzie nie chcą pracować tak daleko od swoich domów, a jednocześnie ci którzy mogą tam pracować to akurat ta mniej wyedukowana część populacji?? nie wiem o co tutaj chodzi, nie chce na siłę dawać w np. prawym dolnym rogu bo tam już planuje postawić lotnisko, lewa i górna część mapy to są miejsca na bród przemysłu
jedynym pomyslem dla mnie jest zeby dodac jakies dworce towarowe blizej starego miasta i centrum, w tych rejonach też biura żeby mieli ci ludzie gdzie pracować, no i edukacja i lecimy z industry 4.0
dziwi mnie ze ci luidzie wogole nie chca korzystac z pociągów, ja im robię taką infrastrukture, wielkie dworce a koniec koncow wychodze z komunikacji kolejowej 40tys na minus

#citiesskylines
gimbosaurus_sex - wielki problem pustoszy moje miasto, towary nie docierają do stref ...

źródło: sprawa

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@cohontes: skupiam się na tym zeby wszystko wygladalo dobrze na dole, staram się nie robić nudnych prostych ulic, ustawiam budynki, drogi tak, żeby wyglądało to w miarę realnie i charakterystycznie dla danego miejsca. w miarę bo nie lubie tez bardzo szczegolowo cos robic, ze stawianiem pojedynczej lawki, latarni czy stawianiem recznie kazdego budynku
  • Odpowiedz
@gimbosaurus_sex: Od jakiegoś czasu zacząłem przy każdej strefie robić mała wiochę ze słabo/ śrenio wykształconymi. W ten sposób zapełniam wymogi do awansowania na 5. poziom strefy.

Sprawdź jak wygląda ruch, bo odległości mają niewielkie znaczenie (moi mieszkańcy potrafią jechać na drugi koniec mapy), może jednak czegoś brakuje.

Co do stawiania ławek, latarni itp:
SierzantCruchot - @gimbosaurussex: Od jakiegoś czasu zacząłem przy każdej strefie rob...

źródło: cs8

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 1
@cohontes oj to troche jest tego
relight - luty i duzo opcji oświetlenia
theme mixer - zmiana motywow w trakcie gry i ich modyfikowanie
daylight classic - bez tego nie wiem czemu cala mapa jest bardzo ciemna albo wchodzi w jakąś sepie
play it/render it - nie pamietam nazwy, podobny do ultimate eyecandy ktore juz nie jest wspierane
dynamic resolution
jakies cienie miekkie ?
cos co wyłącza jakas taka mgle na mapie
  • Odpowiedz