Wpis z mikrobloga

Cała ukraińska kompania zmechanizowana została wyrżnięta w pień, nawet mityczne bradleye, które miały być gamechangerem zostały zmasakrowane. Ukraiński atak przerodził się w rzeźnie, a do walki nie weszły jeszcze główne siły, gdzie komasacja ogromnych sił na stosunkowo małym obszarze sprawi, że ukraińskie wojsko czeka zagłada.

#wojna #ukraina
B3diSoprano - Cała ukraińska kompania zmechanizowana została wyrżnięta w pień, nawet ...

źródło: FyLpTnbXoAcUsrw

Pobierz
  • 22
Cała ukraińska kompania zmechanizowana została wyrżnięta w pień, nawet mityczne bradleye, które miały być gamechangerem zostały zmasakrowane. Ukraiński atak przerodził się w rzeźnie, a do walki nie weszły jeszcze główne siły, gdzie komasacja ogromnych sił na stosunkowo małym obszarze sprawi, że ukraińskie wojsko czeka zagłada.


@B3diSoprano: O kurdens. To już rzeczywiście grube straty. Leopard 2a6 to jest jeden z lepszych czołgów na świecie a tutaj nawet nie miał okazji powalczyć.

@
@smutny_przerebel: No a jak tu się nie śmiać z tej propagandy?Ducha Kijowa też łykałeś?Babcie strącającą drona słoikiem?Inna babcie naprowadzającą artylerię na rus pozycje?Bohaterow z wyspy węży którzy wszyscy zginęli.Tych śmiesznych newsów na głównej nawet nie jestem wszystkich w stanie sobie przypomnieć.
Ja jestem zwolennikiem czystych danych i oficjalnych informacji.Ale od początku wojny mamy tutaj tylko i wyłącznie informacje o ukraińskich sukcesach.Nawet jak przegrywają to nie można tego napisać.Według wykopków bachmut to