Wpis z mikrobloga

#danielmagical #patoruski #patostreamy

Dziękuję imbecylowi ,który pozglaszał kanały patoruskich i nie można pooglądać " prawdziwej "patologii . Ktoś zapytał dlaczego YouTube nie banuje ich kanałów , odpowiedź jest banalna .... ukraincy mają na tyle rozumu ,że nie zgłaszają tego , nie srają we własne gniazdo.

Tu wiadomość informacyjna od patoruskich na telegramie ( pozwoliłem sobie przetłumaczyć)

Jeśli ktoś jest zainteresowany i chce ogladac patologie ,a nie family friendly to patoruski wracaja w niedzielę lub poniedziałek z nowymi kanałami.

Proszę o nie podawanie na wykopie nowych linków do kanałów patoruskich ,bo znajdzie się jakaś ameba polaczek i pozglasza .
mimik739 - #danielmagical #patoruski #patostreamy 

Dziękuję imbecylowi ,który pozgla...

źródło: temp_file.png8232339555836693118

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • 0
@SlepyBazant @RyhuPejaKFC fakt ich boss to kryminalista ,ale gdybyście się chciciaz trochę zainteresowali ich uniwersum to byście wiedzieli, że mają dobrze poza streamem . To co dzieje się na streamie jest za ich zgoda i dostają za to pieniądze.
  • Odpowiedz
@mimik739: z resztą dla mnie te ich streamy to lipa nic ciekawego jak chce sobie pooglądać tortury i bicie do krwi do włącze sobe kaotic albo nawet sadistica tam są o wiele mocniejsze rzeczy
  • Odpowiedz
@mimik739: ale bul dupska panie fan#1 patoruskich, przedzej czy później znikną na stałe i słuch o nich zaginie, mam nadzieję że to będzie początek końca bo kątent który polega jedynie na katowaniu za pieniądze, nie powinien się znaleźć na yt
o zbanowanie mlekołaka(i dobrze btw) pewnie walczyłeś, a teraz patoruskow bronisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz