Wpis z mikrobloga

@Ardeni: Niestety chyba nie, tzn z tego co wiem to nie mają narzuconej linii partii, że wszyscy muszą być za czy przeciw, więc teoretycznie przed wyborami trzeba by przejrzeć listę kandydatów i sprawdzić kto ma jakie poglądy w tej kwestii
@Kryspin013: GOspodarczo mi grają mocno,


@Ardeni: jak zrobis wyliczenia i posłuchasz co dokłądnie mówią to niekoniecznie. Oni z lidwidacji PIT, ZUS i VAT zeszli do "obniżymy wam podatki nie wprowadzając nowych".

zepsuło się jednak po tym gdy pomogli pchnąć ten temat aborcji z Pisem.


@Ardeni: zepsuło to im się poparcie bo poglady dalej im się nie zmieniły. Pogooglaj sobie tweety bosaka o pogańskich sędziach czy nawet pomysły Mentzena na
@Ardeni: Dokładnie tak, więc po cholerę w ogóle wprowadzać przymus nierozerwalności. Totalnie bez sensu.

Mnie trochę dziwi jak bardzo ludzi nie wiedzą co w kwestii gospodarki lewica ma w programie, bo obie partie zdają się momentami być bliżej siebie niż dalej xD
@Kryspin013:

"opcjonalne nierozerwalne śluby cywilne"

A czy to nie jest tak, ze jesli sie 2 osoby tak dogadają to ich sprawa?


@Ardeni: WIesz, mogą się dogadać i bez tego przepisu. Ograniczanie sobie wyboru to wcale nie jest jakiś większy wybór.

Co dalej? Opcjonalne nierozerwalne umowy o pracę?

Ale pomińmy ten wątek bo widzę, że chyba nie przeczytałeś mojego komentarza do końca. W tej ustawie było wprost zapisane, że dla ślubu
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Ardeni: Aborcja, dyskryminacja mężczyzn- jak to Memcen i Bosak powiedzieli, że "polscy mężczyźni lubią być dyskryminowani", oraz chciałbym zobaczyć skład ich list wyborczych- kogo oni chcą wpuścić do sejmu.
tak, na czas wyborów próbują schować korwina i brauna do szafy oraz unikają tematów religijnych.


@Kryspin013: Masz mozg wielkosci orzeszka xD W jaki sposob ktos moze schowac Korwina i Bauna do szafy kiedy to sa niezalezni politycy i sa tak samo aktywni na TT i innych mediach jak zawsze? To TVN i TVP ma wplyw kiedy ich pokazuja lub nie a nie Konfederacja jelopie. Konfa nie unika tematow religijnych tylko zajmuje
aborcja to morderstwo i nie jest to negocjowalne


@tyrytyty: jeżeli aborcja jest morderstwem, to poronienie jest nieumyślnym spowodowaniem śmierci stypizowanym w art. 155 k.k. i zagrożonym karą pozbawienia wolności od trzech miesięcy do pięciu lat. Kobiety powinny być karane zgodnie z tym artykułem.