Wpis z mikrobloga

@KrowkaAtomowka: Antyki, numizmatyka, itp. Da się na tym zarobić, kiedyś sporo handlowałem, teraz bardziej zbieram dla siebie.
Skąd brać towar? Pod małe zarobki to można sobie skupować nawet na allegro, olx, fb, itp., dużo ludzi sprzedaje rzeczy o których nie mają pojęcia, robią słabe zdjęcia. Czasem trzeba coś naprawić, odnowić, wyczyścić lub skompletować. Z czasem zbudujesz sobie portfel kupców którzy zbierają konkretną rzecz i możesz sobie szukać dla nich rzeczy z
@Vadzior ja po pracy robiłem łazienki takie ładne mam nawet portfolio na fb. Dla mnie to było połączenie wielu umiejętności nie tylko plastycznych glazurniczych ale też hydralicznych i elektrycznych Całkiem dochodowe ale ciezkie fizycznie. Możliwe że do tego wrócę.
@KrowkaAtomowka: Ja akurat zarabiam tak, żeby nie przekraczac limitu na NDG, a normalnie pracuję na pełny etat w firmie w ogóle niezwiązanej z moim hobby, więc jeśli taki zarobek też Cię interesuje to mogę powiedzieć coś więcej xD
@KrowkaAtomowka: to u mnie biżuteria z żywicy.

Początek to czysta zajawka, robienie rzeczy raczej pod siebie bo po prostu podobało mi się połączenie drewna i żywicy+ świecące pigmenty.

Całość mocno ewoluowała, ale jeśli tylko znajdzie się niszę a nie będzie jedna z tysiąca osób które odtwarzają rzeczy które już widziało się na yt, albo np. pójdzie się w kierunku fandomu anime/filmu/książki/świata fantazy/gry można naprawdę nieźle zarobić.

Ale przyznam, że po pandemii
@KrowkaAtomowka: w dobrych czasach bywało po 10-12k, w złych byłem przez dłuższy czas na minusie więc biznes bardzo nieprzewidywalny i trzeba mocno iść w szkolenia z marketingu internetowego jeśli jakkolwiek chce się z tego żyć. Ja ratuje się szkoleniami - mam 6 lat doświadczenia więc prowadzę też warsztaty z tworzenia biżuterii na których zresztą mówię otwarcie jak to wygląda i czasem takie zajęcia przeradzają się w dyskusję "jak stworzyć sklep internetowy"