Wpis z mikrobloga

@Amikamamy: zobaczymy czy to nie kwestia montażu. Trochę dziwne, że sama wypaliła z odpowiedzią, bo chyba w parach mieli udzielać odpowiedzi. W każdy razie Kamil też powinien mieć coś do powiedzenia. Chyba, że taka pewna odpowiedzi była albo i Kamil taki mądry ;)
  • Odpowiedz
@Amikamamy: ja w to nie wierzę, że ona mogła tak odpowiedzieć, to jest zwyczajnie niemożliwe, żeby ktoś był aż tak glupi ()
  • Odpowiedz
  • 1
@Wojko: gdyby to inna uczestniczka tak odpowiedziała to też bym nie uwierzyła, ale biorąc pod uwagę jej edycję i różne wpadki w tym ta gdzie jeden z uczestników powiedział że jest z Malborka, to ona ,,to ty nie jesteś z Polski, a gdzie leży Malbork(coś w tym stylu ) to też była beka
tym bardziej że jak wynikało z późniejszej rozmowy innych ona mieszkała czy miała rodzinę blisko Malborka,
no mnie
  • Odpowiedz
@kolumbijskiGjacz: czyli wyszła przed szereg. Jak robiła tak przy innych pytaniach a odpowiedzi były równie trafne, to Wykop będzie miał niezłą pożywkę. I wybacz proszę, że zwrócę Ci uwagę na interpunkcję, chociaż nie nawykłam tego robić, ale zjadłeś jeden pytajnik.
  • Odpowiedz