Wpis z mikrobloga

wiem co oznacza, ale Twoje boomerstwo pokonuje czasoprzestrzen


@Returned: Widocznie nie wiesz, już lecę z pomocą.

Boomer:
- Osoba najczęściej starsza wiekiem, pochodząca z pokolenia wyżu demograficznego (baby boomers), która nie podąża za nowymi trendami, wykazuke się sentymentem odnośnie starych czasów, w połączeniu z pogardą wobec postępu technicznego i światopoglądowego.
- Pogardliwe określenie osób w średnim wieku o których można powiedzieć że wypadły z obiegu które nie rozumieją nowych dla nich
@Returned: totalnie prezentujesz tutaj w każdym zdaniu swój niski poziom zrozumienia, a upieranie się to tylko potwierdza, ale jak chcesz, na żywo pewnie jesteś duszą towarzystwa( ͡° ͜ʖ ͡°)
wiesz, ze nie musisz spelniac wszystkich przeslanek jednoczesnie, zeby sie kwalifikowac?


@Returned: Tutaj nie ma żadnych przesłanek, a gdybym odpalił Cupheda to też byś napisał że boomer ? Przecież gra jest stylizowana na animacje z lat 20-40 ubiegłego wieku. Nie boli mnie to, bardziej próbuję to zrozumieć (przeciwnie do definicji, zaznaczam).
@MrPawlo112 HD mod? i jak wrażenia? Dobrze się gra? Na telefonie średni było, ale może na Decku lepiej ze sterowaniem itp. Też myślałem aby to zrobić tak po prostu aby mieć :D