Wpis z mikrobloga

Witam, RX6600, i5 10400F, 16GB RAM/
Wiedzmina 3 zainstalowałem z GOGA jakos w 2022 pod koniec, wszystko pieknie ładnie, az nagle w 2023 nie wprowadzili do zwyklej wersji NextGena. Strasznie mi to chodziło, wiec proponowali mi tu zainstalowac wersje podstawowa z GOGa. Myslalem, ze bedzie jak wczesniej, pieknie, ladnie, plynnie, ale to ta pierwsza wersja z 2015, a przeciez po 2015 bylo na pewno kilka mocnych aktualizacji.

No i problem jest taki, ze majac UBER jak wczesniej gra jakos dziwnie chodzi. Nie ma tej plynnosci, tej przyjemnosci z gry. Czasem nawet obraz przycina na 0,2 sekundy.

Macie jakies rady? Probowalem w ustawieniach juz chyba wszystkiego... Zatrzymalem sie w ogrodzie na Skellige, gralem codziennie po kilka godzin a potem mi sie odechcialo przez to wszystko...

#wiedzmin3 #gry #witcher3 #wiedzmin
  • 5
@Luko42:
ta wersja z goga się czymś różni od steamowej? bo ja mam tą ze steama i mam bardzo podobnego kompa i wszystko działa (rx 6600, i3-12100F, 16 ram)
zaczałbym od aktualizacji sterownikow
@Hekun: sterowniki wszystkie aktualne. A ty masz zapewne tą podstawową, ale tak jak napisałem, po wielu aktualizacjach, bo od wydania w 2015 na bank wiele razy była aktualizacja wprowadzana. Ja, tak jak mówiłem, mam tę pierwszą wersję.

Głównie chodzi mi o to, czy dałoby się zainstalować tę normalną wersję (nie next gen) najbardziej aktualna, z 2023 roku? Na gogu poza next genem miałem do wyboru tylko 2015..
@Luko42: jaką masz wersję gry kupioną na gogu? Ja mam do wybory w opcjach next-gen i classic (czyli najnowszą wersję przed nextegenem po patchach). Najnowszy nie nextgenowy patch ma numer 1.32 i jest jakoś z 2016 roku.

Też mialem ten problem. To wina update sterowników do karty graficznej. Pomaga albo cofnięcie wersji do 22.5.1 albo odjęcie 100mhz na taktowaniu w karcie graficznej.

Edit: mam tą grafikę co ty