Wpis z mikrobloga

Nie wiem co to zero trenerskie miało w głowie wystawiając wczoraj trójkę obrońców. Jakim cudem też Rodado zaliczył tyle występów potykając się o własne nogi, jest totalnie useless napastnikiem. Zamiast niego mógł postawić na Fernandeza jako jedynego napastnika, bo i tak tylko sępi i strzela z każdej pozycji, Dude dać na kierownice i dołożyć tego Igbekeme w środku.

W ogóle jeśli chodzi o Dude, to mega przyjemnie oglądało się jego gre. Miki też fajnie czarował. Szkoda, że to wszystko jebnie, bo mieliśmy naprawdę spoko te gre do przodu, było na co oko zawiesić. Brakowało jedynie pół napastnika i trenera na ławce.

Oh coś czuje, że będziemy często wracać do tego sezonu, ze łzami w oczach

#wislakrakow
  • 10
@eleganckichlopak: Odnośnie Sobola się nie czepam bo jednak odkąd objął Wisłę wyglądało to nieźle. Rodado też nie czaje czemu on wchodzi na tę murawę. Fernandez też już od kilku meczy gra ewidentnie pod transfer. Smutno, ale trudno. Mam nadzieję, że jest szansa na to, że hiszpańska załoga zostanie z nami na dłużej i że pan Kiko ściągnie dodatkowe osoby. Pewnie nie ma już szans na inwestora, chociaż chciałbym się mylić.

Okrutna
Nieźle? Chłop dostał pół składu z przeszłością w La liga, #!$%@?ł awans najbardziej frajersko jak tylko się da a ty mówisz że wyglądało to nieźle? Wszystko co wyglądało nieźle to nie zasługa tego łysego grzyba tylko wielkiego łba Ramireza. Gdyby rozstawia z pachołków wykrzesał z nich choć 50% potencjału bylibyśmy teraz w ekstraklasie bez przegranego meczu

@Aerwin
@Derringer: a już #!$%@? zmęczony jestem wieszaniem psów po kolei na wszystkich w Wiśle. Co runda to samo. Boguski, Sadlok, jeden trener, drugi trener, Harry Potter, Kmiecik, Błaszczykowski, drugi Błaszczykowski. Jak Zawsze jest idealnie i ekspercko wytypowane kto jakie decyzje podejmował, kto #!$%@?ł, kto jest winny i kto się czym w Wiśle zajmuje. Kiko jest dyrektorem sportowym a nie trenerem. Jak Sobolewski odszedł do Wisły Plock i Wisła Stolarczyka zaczęła przegrywac
@eleganckichlopak

Upadków, takich przełomowych było kilka. Za każdym razem rozmach projektu pt. Wisła Kraków zmniejszał się: Panathinaikos, Levadia, Apollon, Meresiński no i ten sezon oby nie był gwoździem do trumny.

Sobolewski całym swoim życiem, karierą i rozwojem zasłużył na szansę na tym stanowisku. Otrzymał ją, miał prawo podejmować decyzje jakie chciał. Miał prawo popełniać błędy. No to popełnił, trudno.

Każdy, kto miał jakieś decyzyjne stanowisko rozumie, że nie zawsze wszystko musi wychodzić.
Ja za to jestem zmęczony #!$%@? o genie frajerstwa. Bo co jakaś wyższa siła robi wszystko żebyśmy przegrywali ważne mecze? Sobolewski czy ktokolwiek inny to tylko wybór zarządu który poza zatrudnieniem kiko podejmuje same złe decyzje. Od przyjścia junty nie zrobiliśmy ani #!$%@? jednego kroku w przód. Naprawdę nieironicznie uważam że lepiej by było jakby to wszystko jebło w #!$%@? po inbie z vanną lee

@Aerwin
@Aerwin: Z ciekawosci, jaki kierunek widzisz w powrocie wisly do ekstraklasy jesli :
- wiekszosc pilkarzy ktorzy zaczeli nas ratowac gra w polowie sezonu odejda teraz, bo nie bedzie $, poszlismy vabank
- do 1 ligi wchodza druzyny takie jak Lechia, Wisla Plock, Polonia
- w naszej druzynie zostana pewnie takie gwiazdy jak mlynski czy szot, czyli ludzie ktorzy nie radzili sobie w 1 polowie sezonu
Biorac to pod uwage, w