Wpis z mikrobloga

#drukarki #pytanie #pytaniedoeksperta
Szukam drukarki do 1000zł. Najlepiej 3w1. Sporadyczne drukowanie. Poza oczywistym skanowaniem/kopiowaniem/drukowaniem dokumentów w A4, chciałbym bezproblemowo wydrukować zdjęcia w formacie 10x15cm do albumu. Obecna drukarka takiego formatu papier w ogóle nie chce pobrać do druku, a jak już weźmie, to zakleszcza się w środku, więc to chyba lepiej żeby podajnik papieru był od góry.

Znalazłem fajną drukarkę Canon Pixma TS6351A, ale nie wiem, czy przypadkiem po kilku miesiącach stania nie zepsuje się...
  • 16
@Zero_Gravity: ja miałem jakiegoś nalewanego epsona to były w kółko z nim problemy, aż po roku sprzedający kasę oddał, kupiłem wtedy brothera t510w i to byl strzał w dziesiątkę, żadnych problemów, tanie drukowanie, tylko trzeba pamiętać żeby mieć zawsze do prądu podłączone, bo on się raz na jakiś czas czyści. pewnie t510w już nie ma ale pewnie są jakieś nowe odpowiedniki, dziś bym pewnie duplex chciał mieć w drukarce.

a no
@Zero_Gravity: Cześć. Musisz przeanalizować co Ci się bardziej opłaca i z czego będziesz faktycznie najlepiej korzystał. Do druku zdjęć polecane są bardziej drukarki atramentowe, ale jeśli będziesz bardzo rzadko drukował to jest ryzyko, że zaschną Ci tusze i narazisz się na dodatkowe koszta. W tym wypadku polecane są laserówki, ale te nie wydrukują znowu tak ładnych zdjęć i musiałbyś uwzględnić większy budżet. Zachęcam do zapoznania się z moimi wpisami - Drukarka
@drtusz: wymiana tuszu nie stanowiłaby problemu, jakby zaschły, ale chodzi mi bardziej o to, żeby głowica nie psuła się. Bo nie chcę kupić drukarki i mieć ją 2 lata i potem znowu kupować nową...
@drtusz nie zaschną. brother jak jest podłączony do prądu to sam się czyści. u mnie potrafi miesiąc stać bez drukowania i nic się nie dzieje.
T525W


@Zero_Gravity: nie mam dostępnej w sklepie T525W, według specyfikacji jest to ten sam sprzęt. Sam producent twierdzi, że:
,,Dla użytkowników różnice między modelami nie będą zauważalne na pierwszy rzut oka, jednak rozdzielenie ich nazw pomaga nam w kwestii logistyki wewnętrznej. Które wybrać? Wybierz to, które w danej chwili jest dla Ciebie bardziej dostępne!"

Więc może to kwestia dystrybucji ogólnej i do marketów sieciowych. Pozdrawiam, DrTusz