Wpis z mikrobloga

Oficjalnie numerem jeden w klasyfikacji przegrywa roku zostaje @qwe_ wiekszego pelikana w mojej 8 letniej karierze na wykopie nie spotkałem. Ciężko bedzie go przebic. Łudzi sie biedaczyna i zgłasza wszystkie moje posty ale coś cieżko idzie i moderacja nawet ich nie usuwa, a mu sie ban marzy. Ciężki przypadek, mam nadzieje ze nie ma praw wyborczych.

https://wykop.pl/wpis/71578907/chlop-zaczal-byc-sciganym-za-pasertwo-i-ogolnie-pi

#przegryw #bekazpodludzi #femboy #tigerbonzo
  • 15
Łudzi sie biedaczyna i zgłasza wszystkie moje posty ale coś cieżko idzie i moderacja nawet ich nie usuwa


@mikserq21: zgłosiłem 2 posty i 2 usunęli, głupek nawet nie wie co się wokół niego dzieje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Masz nawet screena, bo widzę, że nie ogarniasz. 8 lat na wykopie a nie ogarnia co oznacza "komentarz usunięty przez moderatora"

btw te taki to jakieś twoje fetysze?
qwe_ - >Łudzi sie biedaczyna i zgłasza wszystkie moje posty ale coś cieżko idzie i mo...

źródło: Zrzut ekranu 2023-06-06 233047

Pobierz
  • 0
@qwe_:

zgłosiłem 2 posty i 2 usunęli, głupek nawet nie wie co się wokół niego dzieje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kiedy myślałem ze juz bardziej sie upokorzyć nie mozesz wyskakujesz z czyms takim ( ͡° ͜ʖ ͡°) serio myśliś ze ktos poza toba w to wierzy? Nie dość ze nie za bardzo inteligentny pelikan to jeszcze z dwubiegunówką( ͡ ͜ʖ
Kiedy myślałem ze juz bardziej sie upokorzyć nie mozesz wyskakujesz z czyms takim ( ͡° ͜ʖ ͡°) serio myśliś ze ktos poza toba w to wierzy? Nie dość ze nie za bardzo inteligentny pelikan to jeszcze z dwubiegunówką( ͡ ͜ʖ ͡


@mikserq21: hahaha, wejdź sobie w link i zobacz czy faktycznie te posty moderacja usunęła gamoniu ( ͡° ͜ʖ ͡°
qwe_ - >Kiedy myślałem ze juz bardziej sie upokorzyć nie mozesz wyskakujesz z czyms t...

źródło: Zrzut ekranu 2023-06-06 233047

Pobierz
  • 0
@qwe_: napisze drukowanymi moze to cos da JEZELI MYSLISZ ZE KTOS CI UWIERZY ZE ZGLOSILES TSM TYLKO DWA POSTY A NIE WSZYSTKIE TO POPROS LEKARZA O WIEKSZA DAWKE #przegryw roku oficjalnie mamy poczatek czerwca a chlop przyspawany do miejsca i nikt ci tego nie odbierze.

Ile razy bylo tasowane przez dwa dni ze moderecjs usunela mi 2 posty z 60 w tamtym temacie i kiedy ban?