Wpis z mikrobloga

Macie doświadczenie z nadawaniem paczki bez etykiety w inPost i nie napisaniu kodu nadania na paczce? Sprzedałem dzisiaj na OLX przedmiot, przeklikałem sprzedaż z wysyłką z paczkomatu bez etykiety i pojechałem nadać z aplikacji. Dopiero jak wróciłem przeczytałem całego maila gdzie jest poniżej napisane, żeby kod nadania napisać na paczce. Dzwoniłem na infolinie i niby spoko, ale miałem wrażenie, że rozmawiałem z robotem i chciałbym zweryfikować z praktykami. #inpost #paczkomaty #olx
  • 5
  • Odpowiedz
jest to ryzykowne, czasami kurier rzuci paczke na busa a pozniej #!$%@?, tam juz leza takie 3 inne tak genialnie "opisane" ze nie opisane. I nalepil zle etykiete, sprzet mirka za 1500 polecial w #!$%@? do kogos obcego czy cos takiego. Ja tam drukuje bo to 5 groszy a juz nie raz byly zonki ze kurier zle okleil bo wszyscy "wygodni" a on ma 10x wiecej roboty przez to.Ogolnie szansa na wpadke
  • Odpowiedz
  • 1
@marsjanin2012: Wiem, dlatego pytałem o praktykę, bo najbardziej o tym czynniku ludzkim pomyślałem. Gdybym miał drukarkę pod ręką, to pewnie bym wydrukował.

@Zoyav Dzięki! Zadzwoniłem i wypowiedziałem to magiczne zaklęcie i porozmawiałem z człowiekiem! Pani powiedziała, że nie ma potrzeby tego numeru pisać. Ogólnie to klienci piszą sami z siebie dla pewność. XD Jak jej powiedziałem, że tak dostałem od nich w mailu, to zanotowała mój numer i powiedziała, że wszystko
  • Odpowiedz
@ActiZ: do czasu, statystyka ;-) Bardzo spowalania kuriera a jak jeszce ktos nie pisze numeru albo napisze malymi na "ciapatej" paczce itd. Ale z drugiej strony juz oklejone laduja czasami DWIE paczki w jednej skrytce odbiorczej. Normalnie co tydzien ktos na facebook osiedla pisze ze "znalazl druga paczke". Takze ten inpost daje ciala regularnie ale nie mozna zle o nich pisac, tylko PP jest zla.
  • Odpowiedz