Wpis z mikrobloga

@chromypies: @Silklash @KladzSie
dzieki Mireczki!
Nie no ja sie nie chce wciagac w sport, czasami po prostu z rozowa jedziemy gdzies i aktualnie mam takiego trupa, ze strach jechac ale mowie, zadne sporty wyczynowe, tylko jazda na krotkie dystanse.
Drugiego mamy takiego: https://www.decathlon.pl/p/rower-miejski-dlugodystansowy-elops-500-wysoka-rama/_/R-p-305016?mc=8526940&c=Szary_Niebieski i super nam sie podoba, wszystko czego potrzeba do szczescia, a wlasnie drugi jest straszny trup i chcemy wymienic
@93michu93: Tylko przypilnuj żeby był dobrze poskładany, może nawet wizyta w jakimś innym salonie rowerowym i tam ci ewentualnie coś poprawią wyregulują, bo nie wiem jak robią w decathlonie, dobrze czy na #!$%@?. Pewnie zależy od człowieka. Po piwo do Żabki czy na wycieczkę z babą będzie się spisywał.
@93michu93: poszukaj może używanego Riverside 120. Nowy za 1250 zł, ale używki za 700-800 złotych znajdziesz na olx. Często z minimalnym przebiegiem. Bardzo prosty rower. Stalowy, ale znośny pod względem wagi. Za to ma większe koła - 28". Do tego w decathlon możesz dokupić błotniki i bagażnik. Chyba że macie górki, to napęd 1x (bez przedniej przerzutki) może nie wystarczyć. Za to do miasta i jakieś polne drogi daje radę. Jedyny