Wpis z mikrobloga

@Markus86: przecież to nie ja mam urojenia, tylko Ty ;)

Nie chcemy Żydów, gejów, aborcji, podatków i UE. To trafia do wyborców - twierdzisz że Mentzen nie wypowiedział tych słów?
Twierdzisz że Bosak nie wrzucił Twitta z wynikami testu gdzie wyszło że jego poglądy są faszystowskie?
Twierdzisz że Brun nie zaprosił członków młodzieżówki AfD?
@aarahon: Przestań manipulować, potem się dziwicie że Konfederacja zyskuje poparcie. Oczywiście że Mentzen wypowiedział te słowa, tylko jakimś dziwnym trafem pomijasz że powiedział też "że z badań wynika, że takie rzeczy się niosą". W jaki sposób można to interpretować że to są jego poglądy? Co ty myślisz ze ludzie to debile? Powtarzacie tępą propagandę dla ćwierć mózgów i potem się dziwcie że ludzie was mają dość.
@aarahon: Piszesz o zapędach faszystowskich Mentzena a Ci się zarzuca brednie to przywołujesz "5 Mentzena", jasno sugerujesz jakby to były jego poglądy, wyrywasz zdanie z kontekstu. No #!$%@? jak to nie jest manipulacja to ja nie wiem.
@Markus86 oj, my się nie będziemy lubić. Po pierwsze - nie pisałem o faszystowskich zapędach Mentzena, po drugie przywołuję jego słowa ale nigdzie nie sugeruję że to jego poglądy, po trzecie - nie wyrywam zdania z kontekstu bo umieszczam je dokładnie w tym samym kontekście. No widocznie nie wiesz co to manipulacja ale ja Ci mogę wskazać taki przykład gdzie autor wpisu, na którym się oparłem, manipuluje treścią żeby pokryła się z