Wpis z mikrobloga

Czerwiec 2023 kogoś dalej obchodzi co gada ruska propaganda XD przecież gadka o polskich nazistowskich najemnikach prędzej stanie się w Rosji memem niż sukcesem propagandy mobilizującym społeczeństwo. I jeszcze te "Cóż podejrzewałem że..." XDDDDDDDD ogólnie parę osób się ostro zesrało o to że polscy OCHOTNICY brali udział w rajdzie po ruskich wiochach. #ukraina
Konigstiger44 - Czerwiec 2023 kogoś dalej obchodzi co gada ruska propaganda XD  przec...

źródło: ssaaaaaaa

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
I jeszcze te "Cóż podejrzewałem że..." XDDDDDDDD ogólnie parę osób się ostro zesrało o to że polscy OCHOTNICY brali udział w rajdzie po ruskich wiochach.


@Konigstiger44: Nie no super sprawa że Polacy brali w czymś takim udział xD. Jak dla mnie to wstyd i to gruby. Dodatkowo kompromitacja na cały świat. O paliwie dla rosyjskiej propagandy to już szkoda mówić.
https://twitter.com/AricToler/status/1665746042829127682
Koniasz - >I jeszcze te "Cóż podejrzewałem że..." XDDDDDDDD ogólnie parę osób się ost...

źródło: Fx3rKoTXsAAzesv

Pobierz
  • Odpowiedz
Straszne ( ͡° ʖ̯ ͡°) Czekam aż ci polscy naziści ukrzyżują dziecko w Białogrodzie a jego matkę będą ciągnąć czołgiem po mieście


@Konigstiger44: To jest wasza oficjalna narracja ? Bo już widzę że szybko zebrałeś plusy od kumpli z ukraińskiej trollowni.
  • Odpowiedz
@montrey: Chyba właśnie odkryłeś jak działa kompresja zdjęć cyfrowych xD. No ale poczekajmy na jakiegoś fotografa co bardziej ogarnia temat.

Edit sprawdzałem w jakimś programie co niby pokazuje przeróbki i nie wykrywa nic na tej fladze.
  • Odpowiedz
@Koniasz: Ci Rosjanie z RDK wywodzą się ze skrajnie prawicowych radykalnych grupek nacjonalistycznych w tych środowisk hoolsów piłkarskich. O Polakach z Polskiego Korpusu Ochotniczego w sumie nie wiadomo nic, ale ponieważ już nie raz podkreślali swoją przyjaźń właśnie z RDK, to niewykluczone, że są tam też ludzie o takiej przeszłości.
A jeśli tak, to to, że #!$%@?ą kacapów, to najlepsza rzecz jaką mogli zrobić ze swoim życiem, a jak nie daj
  • Odpowiedz
@Koniasz: Kiedy Ci nasi naziści jakiś zbrodni dokonają? Latają po Ukrainie z tymi swastykami jak pozerzy. Jak się już uważają za nazistów to moze by chociaż teatr z dziećmi wysadzili. #pdk
  • Odpowiedz
@ArtBrut: No fanatycy jak wielu na tej wojnie. Najlepsze przykłady to Kraken czy Azow. Robi z tego coś w rodzaju Waffen-SS (z późniejszego okresu ww2) gdzie obok wyszkolenia i wyposażenia dochodzi jeszcze fanatyzm
  • Odpowiedz
Nie no super sprawa że Polacy brali w czymś takim udział xD. Jak dla mnie to wstyd i to gruby.


@Koniasz: Jesteś Rosjaninem, nie masz zasranego prawa mówić za co naród o wyższej kulturze ma się wstydzić.

Straszne ( ͡° ʖ̯ ͡°) Czekam aż ci polscy naziści ukrzyżują dziecko w Białogrodzie a jego matkę będą ciągnąć czołgiem po mieście


@Konigstiger44: Podobno zabili, zjedli i zgwałcili Tuszajewa.
  • Odpowiedz
. O Polakach z Polskiego Korpusu Ochotniczego w sumie nie wiadomo nic, ale ponieważ już nie raz podkreślali swoją przyjaźń właśnie z RDK, to niewykluczone, że są tam też ludzie o takiej przeszłości.


@JPRW: Ujmę to w skrócie: typ prawicowców-konserwatystów co to na Winniczków i Korwinów plują jako na zaprzańców i zdrajców. Do geja podejdą obojętnie.
  • Odpowiedz
tak


@montrey: A jesteś to w stanie jakoś udowodnić czy tylko przeczytałeś ten jeden komentarz że to photoshop a pominąłeś te które tłumaczyły że są to artefakty kompresji JPG ?
Bo sam sprawdziłem i zrobiłem zdjęcie białych liter na czarnym tle i mam podobne artefakty wokół liter a przysięgam że to nie photoshop ( ͡° ͜ʖ ͡°). Na tej stronie co wrzuciłem też nie wykryło przeróbki z
  • Odpowiedz
Czerwiec 2023 kogoś dalej obchodzi co gada ruska propaganda XD przecież gadka o polskich nazistowskich najemnikach prędzej stanie się w Rosji memem niż sukcesem propagandy mobilizującym społeczeństwo


@Konigstiger44: nie do końca, ostatnio miałem dyskusję z Holendrem do którego propaganda o nazistach na Ukrainie dotarła. Ukrainę popiera, ale uważa że Azow i tego typu mogą mieć coś wspólnego z nazizmem. Pogadaliśmy trochę i wydaje mi się, że zmienił podejście do tego
  • Odpowiedz