Wpis z mikrobloga

Ja wiem, ze po wygladzie sie nikogo nie ocenia ale tego typa nawet jakby w najdrozszy frak od Armaniego ubrac to i tak by to nic nie pomoglo bo dalej bedzie widac, ze to wciaz glupi, prymitywny, wiernopoddanczy Bialorusin. Dlatego prosze mi tu nie pyerdolic glupot, ze "ooo ale w Bialymstoku tez normalni ludzie mieszkaja nie wolno tak wszystkich do jednego wora wrzucac" otoz mozna. W ogole to mam wrazenie, ze tam to same d#bile mieszkaja bo jak inaczej okreslic setki baranow ktorzy sie pchaja do pomocy tej obrzydliwej kreaturze a kolejni zamiast go uwalac wyrokami sadowymi, mandatami itd. to robia wszystko zeby tylko nic nie zrobic i zamiesc problem pod dywan.
#kononowicz #patostreamy
kamil-tika - Ja wiem, ze po wygladzie sie nikogo nie ocenia ale tego typa nawet jakby...

źródło: Screenshot 2023-06-05 15-54-58

Pobierz
  • 14
@kamil-tika: na podlasiu jeszcze parę lat temu ludzie normalnie mieli plemiona i dzidami atakowali przejeżdżające samochody
można się śmiać z takiego meksiki tv że nie miał kibla w domu, ale na podlasiu takie coś to miał zazwyczaj tylko wódz takiego plemienia albo szaman i to nie każdy
to, że struś czyta tak nie bardzo normalni ludzie zrzucają na rozpuch, ale prawda jest taka, że na podlasiu czytać potrafią tylko ci, którzy
@kamil-tika: owszem, mentalnośćią, usposobieniem, bogobojnością i podobnymi tym cechami możemy odstawać od cywilizowanej reszty Kraju. Przyzwoitość nakazuje mi przemilczenie i nieodpowiadanie wobec tego knajackiego osądu. Zwalnia mnie to jednocześnie z dalszego komentowania tego wpisu. coś bardzo mocno podlasianie dali się we znaki autorowi wpisu. bo nie wierzę w płytkość umysłu i formowanych przezeń tez. pozdrawiam z podlasia
Dlatego prosze mi tu nie pyerdolic glupot, ze "ooo ale w Bialymstoku tez normalni ludzie mieszkaja nie wolno tak wszystkich do jednego wora wrzucac"


@kamil-tika: Nawet nie ma po co wiedząc że na tym ścieku siedzą ludzie którzy ochoczo dokonaliby Holokaustu na całej nacji za to że ich prezydent którego nie wybrali i nie byli w stanie odsunąć od władzy najechał na sąsiadujący kraj, ale nieudolnie próbują zgrywać pacyfistów aby nie