Wpis z mikrobloga

W sumie to zabawne czytalo sie wpisy kilkunastu frustratow z tagu #danielmagical xd Ile tutaj bylo podniety, ze Lukasz skompromituje sie na konferencji, ze cios go ponizy, bedzie beka z juniora do konca swiata i ksiazki beda o tym pisac. Tymczasem nie dosc ze cios wyszedl na turbo kretyna i klamce, ktorego cisnal kazdy na panelu, od Kapeli przez Kasjusza konczac na Jozwiaku, to jeszcze Lukasz pokazal ile warte jest to pajacowanie ciosa. Najpierw uciekl przed juniorem kiedy ten przyfrunal do niego, a potem o malo co nie upadl od zwyklej lepy, chociaz zaslonil jape xd Teraz ci sami frustraci placza co chwile, ze wykopki sa zle, bo nie jada Lukasza tylko ciosa xdd A zeby bylo zabawniej, to cios po konfie zadzwonil do frajeriego, ze on juz nie chce walczyc z "mlodym" ale jego pan kazal mu tak nie mowic i ze jeszcze pogadaja. Cios po rozmowie ze swoim panem stwierdzil, ze Lukasz bedzie bity po zebach i gdyby chcial, to uniknalby tej lepy 5 razy xdd co by nie mowic, rodzina "magicalow" dostarcza sporo dobrego kontentu...od lat ( ͡° ͜ʖ ͡°) #famemma
Pobierz don-zwierz - W sumie to zabawne czytalo sie wpisy kilkunastu frustratow z tagu #danie...
źródło: Su6HE
  • 21
@don-zwierz: Cios rozumie specyfikę internetu i wie, że hejt generuje hajs. Typ nawet nie potrafi walczyć a będzie miał chyba piątą już walkę podczas gdy ty dalej na bezrobociu męczysz matkę. To jest show, rzeczywistość symulakrum, on wraca do domu , liczy pitos i wyświetlenia i zapomina o tym a ty siedzisz tu, srasz po gaciach i komentujesz świat który nie istnieje.
@don-zwierz: Ty chyba jesteś odbiciem Mrugaly. Chlop nic nie potrafił powiedzieć oprócz zasięgi zdradziłeś Daniela i coś tam jeszcze wyglądał jak wypuszczony z klatki i miał problem z opanowaniem mikrofonu. IQ na poziomie Mielodiniasa. Argument siły po jesteś nijaki nic sobą nie reprezentujesz.
@noos najważniejsze wartości - hajs, ku@estwo, kombinatorstwo i brak honoru. Faktycznie, super sprawa. Można robić duży hajs nie będąc przy tym #!$%@?ą bez szacunku do siebie.
@don-zwierz: Totalnie nie chcę wyprowadzać nikogo z błędu, ale generalnie właśnie tyle warte jest pajacowanie większości tych debili. Czekam aż ktoś wpadnie na pomysł żeby młody walczył z Rafonixem co kiedyś mówił żeby sprawdził czy Goha ma tętno ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Reiden: Gdyby ci ludzie byli w większości sobą i mówili zawsze prawdę - nie chciałbyś tego oglądać. Nie mieliby takich zasięgów. Jesteśmy na tagu o gościu którzy wybił się lejąc pijaną matkę na żywo a ty mówisz coś o szanowaniu zasad. Pewnie dalej wierzysz, że kobiety podrywa się będąc dla nich miłym i kupując kwiaty.
@noos ale ja tego nie oglądam, uważam cała ta szajkę za patologie która powinna zniknąć z internetu. Oglądać to ja mogę ludzi ambitnych, zaradnych, robiących jakieś biznesy, osiągających coś w muzyce, mających jakiś fach który wnoszą coś dodatniego do świata. Patola i kur@stwo w stylu Fagata - nie powinno być na to miejsca w przestrzeni publicznej a takie dziunie powinny pracować w Żabce.

A co do lasek to się nie martw, od