Wpis z mikrobloga

Patrzę na używane v90 z programu volvo selekt. Wykupiłem sobie raport w autodna( w autobaza się pokrywa). Wszystko ok, ale trzy szkody.
Dwie po 3000zł, jedna na 7000-10000. Te dwie po 3000zł wyglądają na jakieś obcierki albo walnięte światła. Jeśli robione w serwisie volvo, to tym bardziej pierdoły. Ale ta duża mnie zastanawia. W raporcie pisze, że to szyba. 10-2022 auto trafiło do volvo selekta. Myślę, czy warto w to iść czy sobie odpuścić.

#autodna #motoryzacja
kab_anos - Patrzę na używane v90 z programu volvo selekt. Wykupiłem sobie raport w au...

źródło: Zrzut ekranu 2023-06-5 o 00.14.46

Pobierz
  • 6
  • 0
@niemily: też tak pomyślałem xD Ale są takie dziwne przypadki losowe. Mojej żonie, nowe auto obrysowali auto na parkingu 2 tyg po odbiorze z salonu. Po 2 latach miałem taką akcję, że przejeżdżający radiowóz na pełnej, rozwalił nam całą tylną szybę jakąś nakrętką, która akurat leżała na ulicy.
@kab_anos: kamień się odbił się od szyby ta pękła. 10k w ASO kosztuję szyba z wymianą. Pewnie grzana jest. W V90 to szyba wielką jak ekran w kinie.Do tego ramka uszczelka prawie za 1k, bo rzadko kiedy starą idzie uratować.

@niemily : w mieście nie mieszkach chyba. Przez 11 lat 8 kolizji, żadna nie z mojej winy.
Raz mi w zderzak wjechali, zabiegany byłem po tygodniu chciałem zgłosić, po 4 dniach