Wpis z mikrobloga

Pierwsze nowe z salonu, już leci 4 miesiąc jak nią jeżdżę. Wersja z gazem, spalanie 8l/100km i to w sumie było głównym kryterium przy wyborze, żeby auto było oszczędne ale i przystępne cenowo. Z tym drugim trochę nie pykło ale czasy są jakie są i nie ma już tanich samochodów xD Dla moich potrzeb jest wystarczający, pakowny i wygodny ale to też odczucia po przesiadce z prawie pełnoletniego gruza. #pokazauto #dacia
WaniliowaCola - Pierwsze nowe z salonu, już leci 4 miesiąc jak nią jeżdżę. Wersja z g...

źródło: 24DF3249-7C5C-4BE1-8004-41B8391A7BF8

Pobierz
  • 24
@toNIETWOJDZIEN: do sprawnej jazdy po mieście owszem, z tymi tirami to różnie xD. I moim zdaniem jest mało pakowny. Mało miejsca w środku, bagażnik niby spory a zawsze mi miejsca brakuje .
@yhbgrobdoivbvwamsv: twoje pisanie jest takie samo jak to co sam komuś zarzucasz.

auta są różne nie dlatego, że wszyscy inni się mylą i to jedno rozwiązanie jest najlepsze, tylko dlatego, że każdy ma różne potrzeby, jednemu bardziej się opłaca kupić używany, innemu nowy, tak samo jak jedni wolą mieć male auto inni duże, a jeszcze inni terenowe, albo autobus.

Ta dacia też kiedyś będzie używana...
Ale narazie jest nowa i również
auta są różne nie dlatego, że wszyscy inni się mylą i to jedno rozwiązanie jest najlepsze, tylko dlatego, że każdy ma różne potrzeby, jednemu bardziej się opłaca kupić używany, innemu nowy, tak samo jak jedni wolą mieć male auto inni duże, a jeszcze inni terenowe, albo autobus.


@krzysztof2033: no wlasnie. a ja wysmiewam to ze zawsze sie znajduje ktos, kto wie lepiej czym op chce jezdzic i ze wypierdziana klasa premium
@WaniliowaCola: mam ten zestaw napędowy w clio od 2 lat i jest na prawdę spoko, tu trochę większy wóz ale wrażenia z jazdy i tak na pewno lepsze niż jak by tak wsadzić wolnossaka. Lubi ten silnik być gnieciony i fajnie się wkręca, nawet terkotanie 3 cylindrów nie przeszkadza.
@toNIETWOJDZIEN u nas wariant 2+2 psy i nie ma problemu ze sprawnym wyprzedzaniem, w porownaniu do wolnossaka ktorym jezdzilem wczesniej. Najlepiej sie samemu przejechac i ocenic, bo jakbym sie sluchal opini z neta ze tym sie nie da jezdzic to bym pewnie nie zajrzał do salonu Dacii. No i tez fakt ze to dosc lekkie auto.
@yhbgrobdoivbvwamsv: no nie wiem czy bezstresowo, widziałem taką Dacie jak robiła awaryjne hamowanie z jakiś 120km/h na suchym, auto w pierwszej sekundzie już postawiło bokiem na szczęście kierowca miał trochę zapasu i olej we łbie i puścił heble zanim założył kontrę i nie wylądował na barierkach :) wiem, że SUVY jeżdża #!$%@?, ale Dacia to już chyba przesadziła...