Wpis z mikrobloga

@gardzenarodowcami: @Tetsuya: @PrzeKomentator:

Ale przecież, gdyby Konfederacja pojawiła się na marszu, to należałoby go zcancellować, bo nikt przyzwoity nie powinien się z faszystami pokazywać.


@archubuntu: weź już nie fikołkuj, takimi zachowaniami konfa tylko znowu potwierdza po której stronie stoi, a kuce jeszcze bardziej to przyklepują.

Jakby jeszcze chociaż kuce i kofnederacja zamknęły mordę, a sommery i inni intelektualiści z k0nfy powielali jeszcze pisowskie fejki.
@archubuntu: no i co z tego? pielęgniarki, lekarze, rolnicy, przedsiębiorcy też tam byli i dostali nawet opcje, żeby się wypowiedzieć i przedstawić swoje postulaty, a że byli tam ludzie o różnych poglądach to nie oznacza, że mam się dystansować od największego antyrządowego protestu. Nie zbierzesz protestu na pół miliona zapraszając ludzi tylko o jedynych "słusznych" poglądach
po której stronie stoi


@Kryspin013: Rozwalę Ci światopogląd, ale partie polityczne nie mają stron, tylko sondaże. Konfa jeszcze od czasów Korwina i jego wyświechtanej "Bandy czworga" pozycjonuje się na jedyną słuszną partię odcinając się od wszystkich. Czy im się to opłaci. Nie mam pojęcia. Jak na razie, na tej retoryce całkiem nieźle wychodzą, bo mają te swoje 5-6%, subwencja jest a odpowiedzialności za cokolwiek niewiele.

weź już nie fikołkuj


@Kryspin013:
@Kryspin013: Rozwalę Ci światopogląd, ale partie polityczne nie mają stron, tylko sondaże. Konfa jeszcze od czasów Korwina i jego wyświechtanej "Bandy czworga" pozycjonuje się na jedyną słuszną partię odcinając się od wszystkich. Czy im się to opłaci. Nie mam pojęcia. Jak na razie, na tej retoryce całkiem nieźle wychodzą, bo mają te swoje 5-6%, subwencja jest a odpowiedzialności za cokolwiek niewiele.


@archubuntu: napisałem, jakby zamknęli mordę to spoko, natomiast k0nfarze
Kryspin013 - >@Kryspin013: Rozwalę Ci światopogląd, ale partie polityczne nie mają st...

źródło: b9c53976fb46b5a269afa8bba76b31d7435cd57c5548e74ca167c1b6cda27b06

Pobierz
kuce i kofnederacja zamknęły mordę, asommery i inni intelektualiści z k0nfy powielali jeszcze pisowskie fejki.


@Kryspin013: Tutaj zgoda, że nawet w ich własnym interesie więcej sensu miałoby całkowite zignorowanie marszu. Jak patrzę na Twitter'a to widzę, że Mentzen chyba to rozumie, a jeśli chodzi o Sommera to ja już naprawdę nie mam żadnych oczekiwań...
@Tetsuya w sobotę rano Bosak w "szóstym dniu tygodnia" u Stankiewicza przekonywał, że spot PiSu z oświecimiem to w sumie normalna zagrywka w kampanii wyborczej i nie ma sensu o nim dyskutować.