Wpis z mikrobloga

@monsunz: nie napisałam, że normalne, nic się jej tu nie stało, pacnal ja kilka razy. Wiesz jak się trzyma kule? I wyobraź sobie siłę uderzenie trzymając w ten sposób kule i ile siły w to włożył. To były pacniecia
  • Odpowiedz
@Obcy6657: Jest różnica między zdyscyplinowaniem łebka rodzicielskim klapsem, a #!$%@? kulami po lbie czy gaszeniem petow, czy nie czaisz różnicy? @owocliczi Nie musiałaś, widzę co piszesz, patola jak #!$%@?
  • Odpowiedz
@XYZ91: "Czat powinien być z wykopu, a nie tych przygłupów ze strimkow, jak to czytacie to #!$%@? wam w dupe. Wam tez dzisoaj tak tnie strim ?" Przepraszam szanownego Pana, nie wiedziałem że zajmuje się Pan fizyką kwantową, a w weekendy uczestniczy w debatach filozoficznych i jest aktywnym społecznie mecenasem sztuki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@XYZ91: no wlasnie problem polega na tym, ze ja ich nie ogladam, przygnała mnie afera z szonem. Ale za to, facet z brzuszkiem po 30 zamiast sie wziac za robote, to oglada teatrzyk dla dzieci typu fame mma. Gratuluję sukcesow ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@owocliczi: Dla Ciebie mogę być kim chcesz, #!$%@? mnie to interesuje. Zero argumentów, patola się wylewa uszami aż. Merytorycznie jesteś na poziomie gimbazy. Nie składaj tylko jaj, bo nie chce mi się #!$%@?ć na kolejnego łebka 500+
  • Odpowiedz