Wpis z mikrobloga

@Jarusek: Ja mam w dupie konfederację, ale ten marsz dla kogoś jak dla mnie czyli bezdzietnego chłopa fundatora socjalu i emerytur to bezsens. Po pierwsze to tylko śmieszna komisja, która niby ma uderzyć tylko w polityków a w nikogo nie uderzy bo większość polityków to resortowe dzieci z postkomuny, którzy kłócą się tylko w mediach na pokaz.
Po drugie to żaden postulat na tych strajkach nie będzie w obronie moich praw
więc dla mnie ten strajk jak większość nie ma sensu

@Nowystaryziel: ja się tyle naczytałem swego czasu na wykopie, że jak nie wyjdziemy na ulicę to nie odsuniemy PiSu od władzy. A teraz już strajki są bez sensu XD

No ale wracajmy do tematu, czy medium Korwina pluje na marsz? Pluje. Czy trolle konfedracji plują na marsz? Plują. Teraz patrzę na profil konfy na twitterze i co? Też plują. Zatem mijasz
@Jarusek: to daj linki do tweetów polityków konfederacji, którzy wzywają do bojkotu marszu. Poza tym konfederaci to cuckserwatyści i jak to memcen z bosakiem powiedzieli otwarcie, że ich wyborcy męskiej płci lubią być dyskryminowani, więc pluje na nich jak na resztę polityków.
@Jarusek: Mało interesuję się polityką i nie mam nawet tweetera, więc nie wiedziałem. Dziwię się politykom konfederacji, bo akurat oni powinni popierać strajk, ponieważ większość z nich jest z poza układu. Patrząc jak głosuje opozycja, tzn. większość ustaw przegłosowują tak samo jak pis, więc politycy ko, lewicy, psl, itp. nie są zagrożeni komisją, a komisja głównie uderzy w polityków konfederacji przed wyborami. Idioci z prawdziwej prawicy xd sami sobie dołki kopią
@Jarusek: nie jestem konfiarzem, a bardziej kodziarzem. Teraz to tak szczerze mam gdzieś to co się dzieje w kraju, w którym ludzie w 2015 roku sprzedali się za 100 euro miesięcznie i krytykowali strajki KODu już w 2016 roku.
więc taką słabą propagandą tylko nakłaniacie ludzie do głosowania na konfę. Idioci.


@Nowystaryziel mialem nie glosowac na konfederacje, ale skoro ktos słusznie zwrocil uwage, ze konfederaci zesrali sie (np tak jak ty xD) z powodu marszu opozycji to nadal na nich nie zaglosuje xD

ile groszy za wpis? xD


@Nowystaryziel ile rubli za wpis konfederuski szurze?