Wpis z mikrobloga

@ProtossTassadar: Nie.Nie kupilem.Gralem w Bete dwa razy.I ta fabula hur dur tak hejpowana,mi nie urwala dupy.Nie lubie takich historyjek.Jakbym patrzac w lustro diabla widzial.Ale spoko,diabla nie ma,za to my jestesmy diablami w ludzkiej skórze
  • Odpowiedz
@ProtossTassadar: No.Gameplay.Ta pustka,rozumiem,ze grafika taka miala byc,i to jej plus.Ale grajac do levelu 20 w becie,zaliczajac lochy itp itd,mialem wrazenie pustki,zero zycia,zero aktywnosci,taka nijakosc.A dodatkowo wrazenie Diablo Immortal razy dwa,Imo Immortal nie byl zly.Ale Diablo 4 za bardzo mi pod Immortal we wszystkim podchodził.Może dlatego?
  • Odpowiedz
@DEWASTATOR_TM: Nie kupiłem więc się wypowiem :D Dodatkowo 20 lv to raczej zbyt niski poziom, żeby dobrze ocenić gameplay. Każdy ma prawo do swojej opinii, ale dobrze byłoby potrafić ją uargumentować ;)
  • Odpowiedz
@manikcs hehehe, nie bez powodu Blizzard się #!$%@?ł, Wam dzieci niewiele potrzeba, ot żubrek, kapitan koninka, i średnie gry bez duszy

3 była kałem nie dlatego że była HnS, tylko że gracze tego oczekiwali i to dostali

1 i 2 to nie był HnS tylko gra dla eksploratorów, przygodowka, horror, a HnS był tylko dodatkiem

Teraz jaracie się gównem jak w Idiocracy
Poczytajcie trochę książek, może się skminicie co to fabuła i
  • Odpowiedz