Wpis z mikrobloga

Nie no Łysy jesteś prze chuy. Jak ten kanał ma rosnąć, skoro masz podejście „troche sie #!$%@?, a odpale se laptopa lajta może szybkiego se cykne” piękna wizytówka potemżnego biznesmema XD powinieneś mieć blokade na kompa, tylko jak wydmuchasz 0.00 to da sie odblokować. #raportzpanstwasrodka
  • 6
  • Odpowiedz
@Okun: 100 tysięcy to pewnie prędzej będzie na tagu, bo na pewno nie na kanale łysego, gdzie główny kąkęt to nagrywanie dupy Srejle, bełkot po pijaku i macanie zarobaczonych psów z okolicy.
  • Odpowiedz
@Okun: łysy chce w tym roku jechać do polski, chce odwiedzić indie i ratarakiri, dlatego oszczędza energie nie nagrywając daily i pieniądze jedząc oszczędniej.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 5
@Miskagnoju: jakby przestał chlać to by mógł latac co 3 dni do Indii. Ja to z chęcią zobaczyłbym jeszcze z 5 albo 7 psów więcej u niego. Jebnalbym na plecy ze smiechu. Sreyle na kanapie maluje paznokcie łysy w szaliku przy kompie se szlugiem a po podlodze lata 15 psów hahahahhahaha ahahhahah
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 2
@TrzyWesoleOgorasy: nie wiem bo nie widziałem całego, chwile odpowiadał na pytanie czym sie oplaca handlowac z Chin a potem wylaczylem. Oczywiscie autor lajta w stanie wskazującym.
  • Odpowiedz