Wpis z mikrobloga

@Sidey: @luthion: @martek-77: Cholera, nad dwoma czteropakami za te 15 zł bym się nawet nie zastanawiał, ale raz, że nie chce mi się śmigać do sklepu dwa razy, a dwa, że nie chciałbym mieszać, gdyby się okazało, że jednak jakaś gorsza partia i nie da się tego pić. Chyba jednak wezmę sprawdzoną czystą. Ale zakupy robię jutro, więc może ktoś wcześniej zaryzykuje 15 zł i sprawdzi?
@Sidey:

@martek-77: No i kupiłem 32 puszki. Się chłodzą na balkonie. Za jakieś pół godziny otworzę pierwszą i zdam relację. Zdecydowałem się głównie dlatego, że w biedrze "w gazetce" na stronie www mają je za "tak, tylko 2,49 zł", czyli za 32 puszki zapłaciłbym 20 zł więcej. No, z taką różnicą, że miałbym mniej-więcej o 2 l więcej, bo w biedrze mają w imperialnych pintach, ale 4 zwykłe puszki za
No i tak: nie będę się rozdrabniał i pisał elaboratów o pianie (której nie ma), goryczce i słodzie, bo wiadomo, że nie jest to piwo do picia małymi łyczkami. Ale jak za taką cenę – super! Przypomnę, że w zestawie 2 x 4-pak wychodzi 1,88 zł za puszkę. Widziałem 8-paki Harnasia 7+1 gratis i też jakoś tak wychodził. Tu i tu jest Carlsberg, więc nawet przeleciało mi przez myśl, by wziąć taką