Wpis z mikrobloga

Cześć.
Jak pewnie niewielu z was wie.. tworzę sobie pudełeczka. W związku z tym miałabym do was pytanie - czy jest sens robić live z tego jak tworze pudełka? Czy raczej się nie wychylać i odpuścić?
I czy jak coś to Twitch to dobry wybór? Wiem, że to nie jest już to co kiedyś i strasznie zszedł na psy ale może...?
Jakie są wasze opinie?

#twitch #pytaniedoeksperta #pytaniezdupy #rozowepaski
  • 14
  • Odpowiedz
  • 0
@olelek: no można w sumie tak ująć xD cos na zasadzie - mam drewniane pudełko i ozdabiam je w klimacie np. wiedźmina czy lotr.. cokolwiek XD a przy okazji sobie gadam ;d
  • Odpowiedz
  • 0
@sizzln: nah...
@bulwapospolita w sumie insta mam od niedawna i coś tam próbuje "zaistnieć".. może to dobry pomysł.. pytanie jaka jest szansa, ze ktoś to zobaczy.. bo pod tym kątem tego nie znam
@SupreminTHC :D chwytliwa nazwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kaktusowa_pitaja nie chce zarabiać, po prostu chce się podzielić tym co robię :) może kogoś to zainteresuje czy coś..
@siurasek a yt czasem z tymi live
  • Odpowiedz
@Pandzia_art Wiadomo, że się zaczyna od małej grupki osób i pewnie na początku nikogo nie będzie na live, ale przynajmniej będziesz mogła oswoić się z mówieniem do osób, których nie widzisz (ʘʘ) Jak będziesz miała obserwujących, to oni będą dostawać powiadomienie, jak zaczniesz live. Live'y wyświetlają się też jako pierwsze na górze, przed stories. Może warto zrobić jakieś mini warsztaty, żeby ludzie mogli razem z Tobą ozdabiać swoje
  • Odpowiedz
@Pandzia_art Jak dla mnie sens jest tylko wtedy, kiedy lubisz streamować. Sama dla siebie, nie dla kogoś.

Jeżeli wydaje Ci się, że lubisz, to po prostu bierz telefon, czy co tam masz i odpalaj na tiktoku/ig/fb, bo tam szybko zbierzesz chociaż kogoś do kogo będziesz mogła mówić.

Jeśli Ci się spodoba możesz się przenosić na inne platformy dla testu
Powodzenia ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz