Wpis z mikrobloga

Zastanawiam się nad kupnem mieszkania na Jasieniu i niby wszystko spoko, tylko jedyną rzeczą która mnie powstrzymuje jest zakład utylizacji w pobliżu i teraz pytanie, jak często i jak bardzo intensywny jest to zapach w okolicach Outletu? #gdansk
  • 6
@dafcio1 Ci co tu nie mieszkają napiszą Tobie, że wali ciągle, a Ci co tam mieszkają, to Ci napiszą, że wcale nie śmierdzi. Najlepiej samemu podjechać w różnych godzinach w różne dni i sprawdzić, da Ci to dodatkowy obraz całej dzielnicy, natężenie ruchu itp.itd. A jaka ulica Cię konkretnie interesuje?
@dafcio1 ja mieszkam stosunkowo niedaleko :-) Odpiszę Ci tak. Odpal sobie google maps tam są w pobliżu 2 zbiorniki retencyjne Świętokrzyska I i II. Biegam tam średnio 4 razu w tygodniu. I jak już śmierdzi z Szadółek, to obstawiam, że 7 na 10 razy śmierdzi przy tym bliżej Twojej ulicy, a przy tym drugim zbiorniku nie. A są oddalone od siebie o 500m. Także jak już będzie śmierdzieć, to myślę, że na
@dafcio1: #!$%@? jak #!$%@?. Napiszę Ci to uczciwie ponieważ jakiś czas temu szukałem mieszkania, 400 tysięcy w małym mieście wydać łatwo nie było i zbierałem się do tego 2 lata. Tutaj wychodzi około bańki (a finalnie wyjdzie dużo ponad milion- muszę dozbierać) I szukałem bardzo skrupulatnie i poświęciłem bity tydzień na samym jeżdżeniu od dzielnicy do dzielnicy, paliłem głupa u trzech agentów nieruchomości z jakimiś prezentacjami.
@dafcio1 Kazimierza Leskiego masz w dolinie. Śmierdzi od czasu do czasu jak coś odwalą na wysypisku. Najgorzej i codziennie śmierdzi przy Obi, czasami nawet na nogach nie idzie ustać.

Ale zastanów się chłopie nad ta lokalizacją. Korki od rana do późnego popołudnia powodują ze odechciewa się tu żyć