Wpis z mikrobloga

#danielmagical czy to nie ciekawe i zabawne? xd zdecydowana wiekszosc tutaj jest zachwycona osoba mariusza i nie bede sie rozwodzil nad jego sklonnosciami, gdzie taki gural dokladnie za to samo bedzie sadzony. Mimo wszystko ciekawsze jest to, ze zdecydowana wiekszosc tak lubi tu mariuszka ze on taki super, ze tyra garbatego, ze pajak hyhyhy ale te same osoby z przyjemnoscia przygladaja sie jak chlop powoli odbiera sobie zycie xd zeby nie bylo, mi on tam jest obojetny zwlaszcza ze wzgledu na wiele kwestii wiec jak dojdzie do patologii, to wzrusze ramionami i bede smacznie spal xd ale jak dojdzie do tej patologii, to wszyscy tutaj beda przezywac, wspominac, tworzyc jakies tribjuty na jego czesc itd. xd chlop kazdego dnia upada w przenosni i doslownie coraz nizej a jego cialo wyglada jakby stado bizonow po nim przebieglo a tu: hyhyh snajper dziala hyhyhy xd oczywiscie nie przeszkadza mi to ale bede mial ubaw po pachy jak pajaczka rozdepcze zycie a wy bedziecie tu szlochac w swoich piwnicach xd #patostreamy
Pobierz
źródło: wigilia
  • 11
@pepusiek: naucz sie czytac przegrywku xd
@lolarz55 no to tutaj na tagu byly ss z dostaw spirytu xd i nie, to tylko czesc winy bo gdyby nie bylo widowni i karmienia go, to musialby sam wyjsc z domu i ogarniac rzeczy niezbedne do zycia tak jak to bylo wczesniej przed strimami a teraz jest zakladnikiem widowni. gdyby doszlo do tej patologii, to widze kilka plusow ale o tym wspomne jak do
@don-zwierz: Ale to my mu lejemy do ryja? ( ͡º ͜ʖ͡º) Każdy uzależniony od jakichkolwiek dowolnych substancji, gdy sam z siebie nie chce z tego wyjść, to nawet jakby mu się groziło wykastrowaniem na żywca, to z tego nie wyjdzie. Koniec kropka. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co z tego, że wsadzi się takich dwóch meneli na odwyk, pochodzą tam trzeźwi powiedzmy 2-3
@Pyciarzpyciarski1: powiedz ze sobie zartujesz xdd dorosniesz to moze zrozumiesz o czym pisze. przede wszystkim ja nie o tym tylko o hipokryzji gdzie z wypiekami na twarzy ogladacie jak wasz ulubieniec chcialoby sie napisac ze umiera ale uzylbym innego slowa. nie chce rzucic picia to fakt ale tez nie mial leczenia z prawdziwego zdarzenia. nie przyznaje sie do bycia alkoholikiem bo nie ma tej swiadomosci. mimo wszystko wspierajac go na wszystkie
@don-zwierz: A co cie to boli? Jak jesteś taki dobroduszny, to dymaj na Raszei, bierz meneli pod pachę i zaciągnij ich na odwyk, a nie wylewasz swoje żale na tagu. Generalnie #!$%@?ć, to każdy potrafi, ale żeby zrobić coś w konkretnym kierunku, to już niezbyt. XD Do reszty nie chce mi się odnosić, bo to głównie #!$%@?. Z fartem.
@Pyciarzpyciarski1: kolejny przegryw, ktory ma problemy z czytaniem xd przeczytaj moj pierwszy komentarz jeszcze ze 100 razy zebys zrozumial czy mnie to boli czy po prostu mam z was beke xd w sumie moze czas zrobic wam psikusa bo wyeliminowanie andrzejka z tej imprezy to zaden problem xd od czegos mozna zaczac i jak znajde wiecej czasu to sobie moze z nim pogadam ( ͡° ͜ʖ ͡°)