Wpis z mikrobloga

Ja pierdacze... Ile wy lat macie? 10-12? To jest max ile możecie mieć, bo tylko to was usprawiedliwia przed nieznajomością podstawowych pojęć.
Jak wy możecie pisać, że hehe LEWICA chciała zaorać Marciniaka i zniszczyć mu karierę czy zrobić cokolwiek? Jakaś partią się wypowiadała na ten temat? Jakiś rzecznik jakiejś partii lewicowej coś wniósł? Może jakiś polityk z lewicy coś parsknął? Nie? No właśnie, to skąd u was taki wysryw na lewicę?
Serio jak mi ktoś wytłumaczy to będę wdzięczny, tylko proszę o normalną dyskusje, a nie pitolenie o niczym.

Zresztą ja wiem, że dyskusja na tym portalu to dno dna, no ale nie aż tak xd
#polityka #polska #bekazlewactwa #bekazprawakow #neuropa #4konserwy
  • 10
@GrochenMochen: Myślę że chodzi o to, że stowarzyszenie Nigdy Więcej jest środowiskiem typowo lewicowym i nie ma na ten temat żadnej dyskusji, jest i koniec.
Przy czym nie sądzę żeby ich celem było zniszczenie kariery Marciniakowi, tylko to są nadgorliwi debile w swojej działalności, w której chodzi o czerpanie korzyści finansowych, a nie jakieś ideologiczne poglądy. To są zwykli, pazerni i cyniczni koniunkturaliści, ludzie bez żadnych zasad. Te same osoby dzisiaj