Wpis z mikrobloga

#hotelparadise Witam wszystkich w nowym parasezonie HP. Pierwsze wrażenia po 4 odcinkach mam nawet pozytywne. Rzeczy które rzuciły mi się w oczy:
1) Słuchanie wypowiedzi Ventyla, Blondino czy Żulki sprawia że trochę czuję się zażenowany - można wręcz cofnąć się w rozwoju biorąc pod uwagę przaśność, hałaśliwość, pajacowanie, cwaniakowanie czy udawanie kogoś kim się nie jest pod najprostszego telewidza. To jeszcze większy cringe niż dochodzenie Lektora przy "Grzesiu" lub ortalionowy dresik Ventyla na wejściu.
2) Maurycy - chłopak ma bardzo dobry wygląd, jest zadbany, głupi też nie jest, a nawet jest w nim jakaś ciekawa głębia, lecz mógłby być mniej zachowawczy lub bardziej przebojowy bo bardzo odstaje. Może Wiktorii na poważnie się Maurycy podoba bo chyba sama się wyciszyła pod niego.
3) Basia - aż dziw bierze że nie wylała się fala hejtu za bydło jakie zrobiła przy odejściu z programu - nikt nie pisze że maska opadła, a były wyzwiska, przekleństwa i jedna wielka drama. Ktoś musiał odpaść, a wychodzi na to że 4 odcinki zostały zmontowane na podstawie 2 pełnych dni zdjęciowych, zatem chyba zbyt mocno była nastawiona na wygraną (misia Uszatego możliwe że też wybrała ze względu na słowo klucz: bezpieczeństwo). Luiza weszła późno do programu i sobie wywalczyła "miejsce", zatem jej wina że odpadła.
4) Świetnie że wszedł Gjacz - ten chłopak nawet robiąc rozpoznanie robi to w stosunkowo wyrafinowany i przyjemny do oglądania sposób. Fajnie też że Luiza weszła do programu, już zapomniałem że ona też potrafi kombinować - i z jednej strony dobrze mówi o Ventylu np. na setkach, ale w rozmowie z Uszatym pięknie go wyjaśnia mówiąc że i tak żadna z nim nie chce.
5) Sara - pomijając fakt, że trochę przesadziła z medycyną estetyczną to uważam że jest fałszywa - z jednej strony mówi biedna Basia, a z drugiej pytanie na wyroczni i jej reakcja pokazuje że to tylko udawanie dobrej osoby na pokaz. Laska potrafi udawać że jest singielką to i potrafi udawać że się kimś przejmuje. Oglądając 4 odciniki z rzędu brakuje spójności tej postaci.
  • 5
@kipman1 numer 1: tak samo myślę...
2: Mauro dla mnie jest typem osoby Która chętnie bym upiła ;p bo jakoś chłopak wstrzymuje się bardzo.
3. Basia myślała że może leżeć i pachnieć i wszystko jej się będzie należeć, a sama mogła pogadać z Łukaszem dzień później i coś ustalić, bo chlop ma swoje lata xD nie no w sensie ze to gra jest , nie można ufać nikomu, ja jakbym miała do
Utrzymywała aktywnie liczne kontakty cały czas po swojej edycji.


@Mimi0379: No bo Luiza była i jest typową atencjuszką i w każdy możliwy sposób stara się zwrócić na siebie uwagę otoczenia, nie ważne czy w sposób pozytywny czy w kontrowersyjny, a że jest dwulicowa,fałszywa (co nie raz pokazała w HP, jak choćby w temacie Wentyla) to nie przebiera w środkach
  • 0
@Mimi0379: i @Aurelia2021 no to właściwie we wszystkim się zgadzamy - mam nadzieję że Luiza będzie trochę poddymiała, a Basia... brutalna weryfikacja cukierkowego HP3, gdzie większość uczestników sama szła pod topór aby tylko nie zrobić krzywdy miłościom zbudowanym od pierwszego dnia tamtego sezonu. Z perspektywy czasu biorąć pod uwagę że HP to przede wszystkim gra - wydaje mi się że HP3 był równie powalony co HP4 z tą różnicą że HP3
a sama mogła pogadać z Łukaszem dzień później i coś ustalić, bo chlop ma swoje lata xD


@Aurelia2021: no ale przecież ona z nim gadała w tym temacie i dostała ,,gwarancję'' że jak co on wybiera ją,nawet po wyroczni jak gadali trzymał się tego, Uszaty tak naprawdę z tego co nam pokazali podjął tą decyzję w dniu RR i słowem nie wspomniał Basi o zmianie swojej decyzji bo ponoć zapomniał ,więc